AD

بازی Palworld در 24 ساعت اول 2 میلیون بازیکن جذب کرد.

بازی Palworld در 24 ساعت اول 2 میلیون بازیکن جذب کرد.
0 247

به گفته Pocketpair سازنده بازی Palworld فروش این بازی در 24 ساعت اول 2 میلیون بازیکن جذب کرد. و تعداد بازیکنان همزمان از 700000 نفر فراتر رفت. همچنین شاید تمایل به مشاهده تریلر بازی Palworld باشید.

این موضوع Palworld را از نظر تعداد بازیکنان همزمان در بین ده بازی برتر تاریخ استیم، بالاتر از بازی‌هایی مانند Apex Legends، Call of Duty، Among Us  و Grand Theft Auto V قرار می‌دهد.

Palworld توسط سازنده‌اش به‌عنوان یک «بازی بقای ماجراجویی اکشن» توصیف شده است که در آن بازیکنان می‌توانند به نبرد و گرفتن Pal بپردازند تا از آن‌ها برای ساختن پایگاه، پیمایش و مبارزه استفاده کنند.

استفاده زیاد قابل توجه از سلاح گرم در این بازی، که می تواند به Pal مجهز شود، نام مستعار اینترنتی، Pokémon with guns  را برای آن به ارمغان آورد. موضوع بحث برانگیز این است که بازیکنان همچنین می توانند همراهان خود را بخورند یا آنها را در کارخانه ها مشغول به کار کنند.

علیرغم لحن و سبک بازی بسیار متفاوت این بازی، موضوع دیگر این است که بسیاری از طراحی های هیولایی آن شباهت های قابل توجهی به سری نینتندو دارند. در  X، یک کاربر تمام طرح هایی را که تصور می شود بر اساس پوکمون ساخته شده اند جمع آوری کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.