AD

بازی مسابقه‌ای Art of Rally وارد اپ استور می‌شود

بازی مسابقه‌ای Art of Rally وارد اپ استور می‌شود
0 413

توسعه‌دهنده مستقل Funselektor بازی مسابقه‌ای Art of Rally که بسیار موفق بوده را به اپ استور آورده است. نسخه موبایلی این بازی شامل تمامی آپدیت‌ها و بهبودهایی است که برای نسخه‌های کنسولی و رایانه‌های شخصی منتشر شده است. نسخه اندروید این بازی در آینده منتشر خواهد شد. علاوه بر این، نسخه جدید موبایل همراه با انتشار اولین افزونه پریمیوم برای نسخه‌های PC و کنسول Art of Rally، DLC  استرالیا، راه اندازی می‌شود.

شاید علاقمند به آشنایی با: بهترین بازی‌های ماشینی اندروید باشید.

Art of Rally یک بازی مسابقه‌ای سبک گرایانه است که از دوران طلایی مسابقات رالی الهام گرفته است. شما بر اساس مکان‌های واقعی در سراسر جهان در محیط‌های نفس‌گیر رانندگی خواهید کرد. اتومبیل‌های نمادین دهه 60 را از طریق دوره‌های چالش برانگیز رانندگی کنید و به بازی Art of Rally  تسلط پیدا کنید.

بازی Art of Rally  دارای مود حرفه‌ای است که از طریق آن می‌توانید دوران طلایی مسابقات رالی را تجربه کنید. با تکمیل 60 مرحله بازی، در مکان‌های دیدنی در فنلاند، آلمان، ژاپن و مکان‌های دیگری مسابقه خواهید داد.

Art of Rally دارای 61 ماشین رالی کلاسیک از دهه 60 تا 90 است. می‌توانید در چالش‌های روزانه و هفتگی شرکت کنید و حتی می‌توانید در مود مسابقه‌ای Ghost امتیازات بالایی به دست آورید.

چه در بازی‌های مسابقه‌ای تازه کار باشید و چه یک مسابقه دهنده حرفه‌ای باشیدArt of Rally  به درد شما می‌خورد. این بازی دارای مود‌های مسابقه‌ای مبتدی و همچنین مود‌های واقعا چالش برانگیز است. همانطور که در مناظر سرسبز مسابقه می‌دهید، می‌توانید ترفندهای رانندگی رالی جالبی مانند ترمز پای چپ، فرمان مخالف (counter-steering) و حرکت Scandinavian را نیز انجام دهید.

دانلود نسخه اندروید بازی Art of Rally

دانلود نسخه IOS بازی Art of Rally

دانلود بازی Art of Rally از استیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.