AD

تاریخ عرضه بازی ArcheAge: War

تاریخ عرضه بازی ArcheAge: War
0 467

ArcheAge: War یک MMORPG است که توسط Kakao Games ساخته شده است و قرار است در تابستان سال 2024 برای اندروید، iOS و رایانه شخصی عرضه شود. ArcheAge: War دنیای گسترده‌ای را برای کاوش در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید تاریخ انتشار بازی های ویدئویی 2024 را می‌توانید در ایموجو دنبال کنید.

بازی ArcheAge:‌ War که توسط Kakao Games با همکاری XLGAMES توسعه یافته است، یک بازی جدید است که از IP بازی شناخته شده ArcheAge برای رایانه‌های شخصی استفاده می‌کند.

پس از موفقیت MMORPG قبلی Kakao Games یعنی Odin: Valhalla Rising، و همچنین تایتل‌های معروف دیگری مانند Eversoul و Ares: Rise of Guardians، انتظار می‌رود این مورد جدید، گیمرها را در سراسر جهان مجذوب خود کند.

play-sharp-fill
این بازی شما را دعوت می‌کند تا میراث Delphinad، بزرگترین شهری که تا کنون ساخته شده را دوباره زنده کنید و قدم در جای پای قهرمانان و خدایان باستانی بگذارید که به دنبال نابودی Lost Continent  بودند. با شش مسابقه اصلی و 364 ترکیب کلاسی ممکن در 14 مجموعه مهارت، می‌توانید خود را در دنیای این بازی متنوع و پویا غرق کنید.

ArcheAge: War همچنین شامل نبردهای حماسی در زمین، دریا و هوا است که به شما امکان می دهد بدون محدودیت بجنگید. چه مبارزه با هیولاها، چه تسخیر سیاه چال‌ها یا شرکت در نبرد هوایی با گلایدرها، این بازی نوید یک تجربه هیجان انگیز و جذاب را برای بازیکنان می‌دهد.

با نزدیک شدن به تاریخ عرضه جهانی این بازی، حتما هیجان زیادی برای طرفداران این بازی بوجود خواهد آمد زیرا آنها برای شروع یک ماجراجویی جدید در قلمرو مجازی ArcheAge: War آماده می‌شوند. با نزدیک شدن به تابستان 2024 منتظر به روز‌رسانی های بیشتر این بازی باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.