تفاوت بین نسخه اصلی پابجی موبایل با نسخه کره ای

تفاوت بین نسخه اصلی پابجی موبایل با نسخه کره ای

در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو می خواهیم تفاوت های بین نسخه اصلی پابجی موبایل و نسخه کره ای را بررسی کنیم. نسخه کره ای پابجی موبایل بعد از مسدود شدن نسخه جهانی آن مورد توجه قرار گرفته است و البته دارای مزیت هایی نیز نسبت به نسخه منتشر شده توسط Tencent دارد.

تفاوت های اصلی بین نسخه اصلی پابجی موبایل و نسخه کره ای آن

نسخه اصلی پابجی موبایل توسط کمپانی Tencent Games منتشر شده است و اما اکنون در برخی از کشور ها مسدود شده است، به دلیل همین مسدودیت ها خیلی از بازیکن ها به سمت نسخه کره ای پابجی موبایل می روند. در این پست می خواهیم تفاوت های بین نسخه اصلی پابجی موبایل و نسخه کره ای را بررسی کنیم.

همچنین بخوانید: بازی گاردن اسکیپ بهترین بازی سال ۲۰۱۶

تفاوت های بین نسخه اصلی PUBG Mobile و نسخه کره ای آن: به روز رسانی ها

یکی از تفاوت های بین نسخه اصلی PUBG Mobile و نسخه کره ای به روز رسانی ها می باشد.به روز رسانی ها در نسخه کره ای پابجی موبایل زود تر از نسخه جهانی می آیند. بنابراین در نسخه کره ای پابجی موبایل بازیکن ها زود تر می توانند دستاورد های جدید بازی را تجربه کنند. پس اگر شما می خواهید آخرین نسخه پابجی موبایل را امتحان کنید می توانید در نسخه کره ای پابجی موبایل بازی کنید.

تفاوت های بین نسخه اصلی پابجی موبایل و نسخه کره ای آن: جایزه ها

جوایز یکی دیگر از تفاوت های بین نسخه اصلی و نسخه کره ای این بازی می باشد. پاداش تعیین شده در نسخه کره ای PUBG Mobile بهتر از نسخه جهانی است. علاوه بر این، توسعه دهندگان نسخه کره ای بسیاری از رویداد ها و مسابقه ها را برای عضویت بازیکن ها و دریافت جوایز معرفی می کنند. علاوه بر این بازیکن ها همچنین می توانند  پاداش روزانه و مدال معرفی شده در زیر را برای باز کردن جعبه ها و دریافت جایزه رایگان دریافت کنند.

تفاوت های بین نسخه اصلی PUBG Mobile و نسخه کره ای آن: به روز رسانی ها

تفاوت ها بین نسخه اصلی PUBG Mobile و نسخه کره ای آن: مدال Donkatsu

مدال Donkatsu یکی دیگر از تفاوت های بین نسخه اصلی PUBG Mobile و نسخه کره ای این بازی می باشد. این مدال یک ویژگی منحصر به فرد اس که فقط در نسخه کره ای یافت می شود. از این مدال می توان به عنوان ارز در نسخه کره ای پابجی موبایل استفاده کرد. شما با چهار مدال می توانید جعبه کلاسیک یا پریمیوم را باز کنید تا جوایز را از داخل آن ها بردارید. نحوه به دست آوردن این مدال ها نیز از طریق تکمیل کردن ماموریت های روزانه می باشد. به خاطر این ویژگی ها بازیکن ها از نسخه کره ای پابجی موبایل راضی هستند.

اگر می خواهید از تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی پابجی موبایل اطلاع پیدا کنید کافی است که بخش اخبار بازی سایت ایموجو را دنبال نمایید.

6 thoughts on “تفاوت بین نسخه اصلی پابجی موبایل با نسخه کره ای”

 1. مهناز خلیلی

  این کره ای ها هم برای هر مشکلی یه راه حل پیدا میکنند ـ
  ولی من نسخه اصلی و بیشتر دوست داشتم ولی حیف که فیلترش کردن وگرنه اگه الان بود خیلی بهتر جواب میداد

 2. میلاد خضرپوری

  خیلیی ممنونم از مطلبتون ولی نسخه کره ای از نسخه اصلی خیلی بهتره و خیلی پیشرفت کرده واسه همین وقتتون الکی برای نسخه قدیمی هدر نکنید

 3. سلام ببخشید میشه با ورژن کره ای با ورژن گلوبال بازی کرد؟
  یا دوستامم باید ورژن کره نصب کنن؟

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا