AD

علت هک اکانت یوتیوب اسکات پرطرفدارترین بازیکن پابجی

0 290

شنیده بودین که اسکات به تازگی در توییتر گفته اکانت یوتیوبش هک شده؟ کسانی که بازی پابجی رو انجام میدن به خوبی با اسکات آشنایی دارند. اسکات یکی از پر طرفدارترین بازیکن های پابجی موبایل است. جالبه بدانید هک اکانت یوتیوب اسکات Scout به صورت حرفه ای انجام شده و ایمیل بازیابی او به طور از بین رفته.  اسکات نمی تواند که اکانت یوتیوب خود را باز گرداند. برای کسب اطلاعات جامع و دقیق تر با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

هک اکانت یوتیوب اسکات و یوتیوب به دنبال علت این مشکل

اسکات یکی از بازیکن های حرفه ای پابجی موبایل است که بازی های او را خیلی از بازیکن ها دنبال می کنند، این شخص دارای کانالی در یوتیوب با سه میلیون عضو است که داخل آن تولید محتوا می کند. اسکات پس از مسدود شدن پابجی موبایل شروع به محتوا سازی در زمینه های کالاف دیوتی موبایل و فری فایر کرده است. شهرت وی و رشد کانال او باعث شده است که هکرها به سمت اکانت یوتیوب اسکات بیایند و موفق به هک اکانت یوتیوب Scout بشوند.

همچنین بخوانید: همه چیز درباره رویداد Dew Mountain در پابجی موبایل

آیا مشکل هک اکانت یوتیوب Scout حل می شود؟

همان طور که می دانید بازیکن ها نمی توانند از طریق کانال های غیر رسمی مانند توییتر با کانال یوتیوب ارتباط برقرار کنند. متاسفانه به نظر می رسد که مشکل اکانت یوتیوب اسکات حل نمی شود به گفته ویرایشگر ویدیوهای یوتیوب اسکات، هیچ چاره ای برای رفع مشکل هک اکانت یوتیوب Scout وجود ندارد و به نظر می رسد که آن ها دسترسی به حساب را به طور کامل از دست داده اند. زیرا هکر ها موفق به حذف ایمیل بازیابی از تنظیمات نیز شده اند. (که این بدان معناست که دیگر فرصتی برای بازیابی حساب توسط خود آن ها وجود ندارد).

هک اکانت یوتیوب اسکات
هک اکانت یوتیوب اسکات

در حال حاضر، هکر ها هنوز کاری با اکانت یوتیوب Scott انجام نداده اند. البته با کمک خود یوتیوب به احتمال زیاد آن ها قادر به انجام این کار نخواهند بود. یوتیوب در توییت های عمومی و DM به اسکات پاسخ داده است. پس از این رویداد، می توانیم ببینیم که امنیت حساب ها بسیار مهم است، به خصوص زمانی که شما تبدیل به یک شخص پر طرفدار شوید. برای همین بهتر است برای جلوگیری از هک اکانت خود از گذر واژه طولانی و نرم افزار آنتی ویروس استفاده کنید. احتمال دارد هک اکانت یوتیوب Scout با استفاده از آلوده کردن سیستم شخصی او رخ داده باشد.

شما برای ما از هک اکانت یوتیوب اسکات بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با هک اکانت یوتیوب اسکات آشنا کردیم. به نظر شما چه چیزی می تواند باعث هک شدن اکانت پرطرفدارترین بازیکن پابجی شود؟ نظرات خود را از طریق قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. برای دسترسی به تازه ترین اخبار بازی پابجی موبایل با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.