AD

اولین ترجمه انگلیسی تاثیرگذارترین بازی ترسناک ژاپنی Clock Tower

0 90

Clock Tower یک بازی است که توسط Human Co ساخته شده و در ژاپن برای Super Famicom در سال 1995 منتشر شد. این بازی به کارگردانی Hifumi Kono یک ماجراجویی point-and-click به سبک survival horror (ترس و بقا) است. در این بازی بازیکن در حال کاوش در یک عمارت در نقش یک دختر جوان به نام جنیفر است که توسط Scissorman کشنده تعقیب می‌شود.

این بازی به قدری خوب فروخت که یک سال بعد کارگردانی شد و چندین دنباله تولید کرد، اما Clock Tower هرگز در خارج از ژاپن منتشر نشد (اگرچه ترجمه‌هایی توسط طرفداران وجود دارد).

Now Limited Run Games که اخیراً در جریان احیای بازی‌های کلاسیک بوده است، اعلام کرده است که این بازی با همکاری توسعه‌دهنده آن (WayForward) به عنوان یک چاپ مجدد (reprint) با عناصر جدید دوباره منتشر می‌شود.

Cartwright در ادامه خاطرنشان می‌کند که بسیاری از بازی‌های ترسناک دیگر به شما سلاح یا ابزاری برای مبارزه می‌دهند، اما در این بازی اینطور نیست؛ این بازی ترس و بقا واقعی است.

بازی Clock Tower به پنج زبان از جمله انگلیسی بومی‌سازی می‌شود و عناصر جدید ذکر شده شامل عملکرد بهبود یافته و انیمیشن‌های اضافی و همچنین باز کردن ویدیوها، آهنگ‌های موضوعی جدید، cutscene‌های اضافی، گالری‌های ویدیویی و موارد دیگر است. port-slash-remaster توسط WayForward در حال توسعه است، و ناشران سابق سری‌های Clock Tower، یعنی Capcom  و Sunsoft نیز لوگوی خود را در انتهای تریلر نشان می‌دهند. این بازی قرار است در اوایل سال 2024 منتشر شود.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.