AD

فاش شدن خبر توسعه نسخه جدید بازی The Last Of Us توسط آهنگساز این مجموعه

0 95

آهنگساز بازی The Last Of Us، گوستاوو سانتائولالا (Gustavo Santaolalla)، به نوعی ریمستر یا انتشار مجدد برای The Last of Us Part 2 اشاره کرده است که شایعات طولانی مدت در مورد وجود یک نسخه جدید از این بازی را تائید می‌کند.

همانطور که از محبوب ترین فرنچایزهای بازی انتظار می‌رود بازی The Last of Us نیز در زمان خود شاهد شایعات زیادی بوده است. با این حال، یکی از شایعاتی که طولانی‌ مدت باقی مانده است، این است که نسخه‌ای کوتاه یا توسعه‌یافته از The Last of Us Part 2 وجود دارد که مانند The Last of Us Part 1 بر روی PC و PS5 منتشر می‌شود.

این شایعه طولانی مدت به لطف گوستاوو سانتائولالا، آهنگساز افسانه‌ای آرژانتینی به تازگی تا حدودی تبدیل به واقعیت شده است.

Santaolalla اخیراً در مصاحبه‌ای با Blender در اوایل این هفته شرکت کرد. در یک جایی از مصاحبه، Santaolalla اشاره می‌کند که دوست دارد نسخه مجازی خود را که در ساعات افتتاحیه بازی در Jackson یافت می‌شود، ببیند.

سپس Santaolalla به این مورد اشاره می‌کند که نسخه جدید بازی به بازیکن اجازه می‌دهد تا به سمت او برود و آهنگ‌های خاصی را برای پخش درخواست کند، چیزی که بدیهی است در نسخه اصلی انجام نمی‌شود؛ در نسخه اصلی او فقط در جایی می‌نشیند و آهنگ‌هایی را بدون هیچگونه تعامل با بازیکن پخش می‌کند.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

شاید در ابتدا این احتمال وجود داشته باشد که این فقط یک اشتباه از طرف سانتائولالا باشد، اما او در ادامه می‌گوید که نمی‌تواند بیشتر در این مورد صحبت کند، که نشان می‌دهد این چیزی است که او قرار نبود بگوید؛ و به نظر می‌رسد ذکر چنین قابلیت جدید نشان می‌دهد این یک نسخه توسعه‌یافته است و دارای مواردی است که در بازی اصلی گنجانده نشده است.

این نسخه همچنین می‌تواند فقط یک نسخه PC با یک ویژگی جدید باشد، اما مطمئناً این فقط یکی از چند چیز متفاوتی است که ممکن است به یک نسخه توسعه یافته اضافه شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.