AD

یکی از بهترین بازی‌های PS5 برای ایکس باکس راه‌اندازی می‌شود!

یکی از بهترین بازی‌های PS5 برای ایکس باکس راه‌اندازی می‌شود!
0 193

بهترین بازی‌های PS5 برای ایکس باکس

طبق اخبار منتشر شده، به نظر می‌رسد که بازی ماجراجویی گربه Stray برای پلتفرم‌های ایکس باکس عرضه می‌شود. همانطور که برای اولین بار امروز توسط Eurogamer گزارش شد، روند موفقیت‌آمیز بازی Stray در سال 2022 برای انتشار بر روی پلتفرم‌های Xbox Series X/S و Xbox One رتبه‌بندی شده است. این رتبه‌بندی توسط هیئت رتبه‌بندی نرم‌افزار سرگرمی (Entertainment Software Rating Board)، تنها هیئت رتبه‌بندی برای مخاطبان آمریکای شمالی، ارائه شده است.

رده‌بندی ESRB برای Stray، به دلیل خون‌های متحرک و خشونت فانتزی، به آن رتبه «E» برای Everyone 10+ می‌دهد. در این رتبه‌بندی آمده است: «بازیکنان گاهی اوقات با حباب‌های انگلی/ربات‌های موش مانندی مواجه می شوند که می‌توانند به گربه حمله کنند و آن را بکشند.” این رتبه‌بندی نشان می‌دهد که به‌طور دقیق برخی از لحظات Stray بسیار خطرناک هستند.

 اخبار منتشر شده توسط این هیئت رتبه‌بندی آمریکای شمالی منبع اطلاعاتی کاملا دقیقی برای عرضه بازی‌ها محسوب می‌شود. با توجه به این موضوع، این امتیازبندی جدید Stray را می‌توانید به‌عنوان ضمانتی درنظر بگیرید که برای ورود این بازی به پلتفرم‌های ایکس باکس در آینده عمل می‌کند.

Stray در ابتدا در جولای 2022 برای PS5 و PS4 به عنوان یک کنسول انحصاری پلی استیشن عرضه شد. این امکان وجود دارد که سونی یک قرارداد انحصاری یک ساله برای این بازی منعقد کرده باشد، برخلاف قرارداد شش ماهه انحصاری خود با Square Enix برای Final Fantasy 16. Stray احتمالا در ماه جولای روی کنسول‌های Xbox عرضه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.