AD

شبیه ساز پرواز Nuclear Option پرواز با بمب افکن‌ها

شبیه ساز پرواز Nuclear Option پرواز با بمب افکن‌ها
0 518

شبیه ساز پرواز Nuclear Option یک بازی flight sim (شبیه ساز پرواز) جدید از یک استودیوی مستقل توجه‌ها را به خود جلب می‌کند: در Nuclear Option شما در حال هدایت هواپیماهایی قدرتمند و متنوع در یک میدان نبرد در سناریوهای تک نفره، مشارکتی و رقابتی هستید. این هواپیماها دارای سیستم‌های پروازی واقع‌گرایانه هستند، اما در واقع به واقع‌گرایی اختصاص ندارد و در اهداف خود به یک شبیه ساز پرواز آرکید نزدیک‌تر هستند.

Nuclear Option در حال حاضر در Steam در دسترسی زودهنگام است، با یک نقشه بزرگ برای بازی و پنج هواپیمای بسیار متمایز برای پرواز: یک هواپیمای تهاجمی زمینی تحت هدایت، یک هلیکوپتر تهاجمی رادارگریز، یک جت تهاجمی سبک، یک بمب افکن استراتژیک، و یک جنگنده هوایی. پهنای نقشه فعلی حدود 100 کیلومتر است و  NPCها در سناریوهای کامل با وسایل نقلیه زمینی دشمن و دوست، تأسیسات و تجهیزات فراوان هستند.

شاید بخوانید: بهترین بازی های شبیه ساز برای کامپیوتر

ویژگی دیگر Nuclear Option، مقیاس تخریب است. میدان‌های نبرد عظیم با خرابه‌ها، دود و چاله‌های ایجاد شده در اثر انفجار که مدت‌ها پس از جنگ باقی مانده‌اند. همچنین مدل‌سازی فیزیک برای بمب‌ها و موشک‌ها وجود دارد. انفجارهای حاصل حلقه‌های عظیمی از تخریب را بر جای می‌گذارند و امواج ضربه‌ای آن‌ها می‌تواند هواپیماها را به راحتی از آسمان منهدم کند.

شاید بخوانید: بررسی بازی X-Plane 12؛ تجربه پرواز به معنای واقعی!

هر یک از این پنج هواپیما دارای cockpit و HUD خود هستند و بازی بسیار خوبی برای سیم جوی استیک است تا بتوان هواپیمای خود را بدون هیچ سخت افزار خاصی کنترل کرد. این بازی کامل قرار است در اولین فرصت سال آینده منتشر شود و هواپیماها، ماموریت‌های تک نفره، سلاح‌ها و واحدهای زمینی بیشتری را شامل می‌شود.

تریلر بازی شبیه ساز پرواز Nuclear Option

 

play-sharp-fill
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.