AD

به روزرسانی جدید بازی No Man’s Sky هفت سال پس از عرضه

2 114

دو سال قبل از معرفی Starfield، حماسه علمی تخیلی No Man’s Sky  با واکنش کاملاً متفاوتی روبه‌رو شد: واقعاً آن چیزی نبود که در تبلیغات پیش از انتشار وعده داده شده بود. هفت سال بعدStarfield  تنها یک هفته با انتشار فاصله دارد و No Man’s Sky به یک موفقیت واقعی تبدیل شده است و اکنون یک به‌روزرسانی بزرگ دیگر با عنوانEchoes  را منتشر کرده است، که این به روزرسانی یک نسل کاملاً جدید از ربات‌ها را با محتوای داستانی جدید برای کاوش بازیکنان اضافه می‌کند.

Autophage رباتی نسل جدیدی است که از زمان راه اندازی این بازی در سال 2016 به No Man’s Sky اضافه می‌شود و توسعه دهنده Hello Games گفت امیدوار است این به روز رسانی به ایجاد فضای جدیدی در جهان بازی کمک کند. بازیکنان می‌توانند زبان Autophage را بیاموزند، اسرار آنها را کشف کنند و قطعات مکانیکی را جمع آوری کنند که در نهایت یک ceremonial staff منحصر به فرد و حتی یک آواتار رباتیک کامل ایجاد کنند.

نبرد در فضا نیز در این به روز رسانی تغییرات اساسی پیدا می‌کند و برای اولین بار امکان نبرد بین کشتی‌های باری نیز فراهم می‌شود. طبیعتاً، دزدان دریایی کشتی‌های باربری نیز دارند و شما باید از ناوگان‌ها در برابر شیوه‌های غارتگرانه‌شان دفاع کنید البته در یک جنگنده تک سرنشین: از میان سنگرهای دشمن پرواز کنید تا سپرهای محافظ آنها را خراب کنید و آنها را نابود کنید. تغییرات کوچک‌تر متعددی در به‌روزرسانی Echoes وجود دارد؛ برای مثال می‌توانید جستجو کنید، تجارت کنید، و سلاح‌ها را اوراق کنید تا به یک تاجر ضایعات تبدیل شوید.

به نظر می‌رسید که No Man’s Sky زمانی که برای اولین بار منتشر شد هشداری بود مبنی بر اینکه محتوا شاید همیشه آن چیزی نباشد که در تبلیغات آمده است، اما ارائه پچ‌ها و به‌روزرسانی‌ها در طول چند سال یک تغییر واقعاً قابل‌توجه در این بازی ایجاد کرد.

خلاصه کامل به‌روزرسانی No Man’s Sky: Echoes در nomanssky.com پست شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. سرهانی می گوید

  سلام من میخوام این بازی و روی کامپیوترم نصب کنم چه سیستمی نیاز داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی سیستم عامل : Windows 7
   پردازنده : Intel Core i3
   کارت گرافیک : nVidia GTX 480
   حافظه ی رم : 8 گیگا بایت
   فضای مورد نیاز برای نصب : 10 گیگابایت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.