AD

آپدیت جدید Monster Hunter Rise و غول مرحله آخر وحشتناک آن!

0 122

به تازگی  بازی Monster Hunter Rise به‌روزرسانی شده و کاربران می‌گویند که از زمان Malenia تا الان از یک رئیس یا همان غول مرحله آخر به این اندازه نترسیده‌اند! به گفته آنها، Risen Shagaru Magala قدرتمندترین رئیسی است که از زمان Elden Ring با آن جنگیده‌اند.

یکی از قوانین طلایی برای طراحی رئیس‌های این بازی، آن است که از دشمنان کوچک‌تر و انسان‌نما، به‌جای هیولاها استفاده شود. این به آن دلیل است که رئیس‌های کوچک، بدون شک قدرت و سرعت بیشتری دارند. برای مثال، علت معروف شدن Malenia از Elden Ring هم همین ویژگی است. درحالی‌که Fire Giant شاید تنها به‌عنوان یک دست انداز جزئی در مسیر بازی تلقی شود. اگر کمی درموردش فکر کنید درمی‌یابید که مالنیا شخص بسیار بزرگی نیست، اما بسیار سریع، قدرتمند و کشنده است. همین موضوع باعث شده تا به‌عنوان یک موجود وحشتناک معروف شود!

همچنین بخوانید : Monster Hunter Now به دنیای واقعیت افزوده Niantic اضافه می‌شود!

اکنون این سوال به‌وجود می‌آید که اگر غول مرحله آخر با وجود عظمت خود، سریع، قدرتمند و کشنده باشد چه؟ این همان ویژگی است که Capcom در آخرین به‌روزرسانی خود برای  بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak ارائه می‌دهد. در این به‌روزرسانی، به‌عنوان رئیس بازی یا همان غول مرحله آخر از آماتسو استفاده می‌شود. این  یک اژدهای وحشتانک است که قاتل واقعی Risen Shagaru Magala محسوب می‌شود. درواقع، این موجود  ترسناک‌ترین رئیس این بازی، از زمان Malenia شناخته می‌شود.

آپدیت جدید Monster Hunter Riseاین حیوان عظیم‌الجثه می‌تواند از بازوهای بالدار خود برای چرخیدن در سراسر میدان نبرد استفاده کند و با این حرکات، در یک لحظه شما را به چنگ بیاورد. این موجود چندین فرم تقویت‌شده و سه حمله نهایی دارد که همگی آنها ضربات قدرتمندی ایجاد می‌کنند. برای نبرد با این اژدها همچنان باید نگران انفجارهای تارپکی ماندگار باشید. به‌نظر می‌رسد که این بمب‌ها برای مجازات متای سنگین Sunbreak طراحی شده‌اند، و جالب اینجاست که وظیفه خود را به‌خوبی انجام می‌دهند!

دانلود بازی Monster Hunter Rise نسخه اندروید

دانلود بازی Monster Hunter Rise نسخه ios

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.