AD

HomePod جدید اپل با صفحه نمایش LCD

HomePod جدید اپل با صفحه نمایش LCD
0 539

اپل امسال نسل دوم هوم پاد (HomePod) را دو سال پس از توقف تولید نسل اول این اسپیکرهای هوشمند فول سایز خود معرفی کرد. از آن زمان، شایعاتی در مورد توسعه بسیاری از نمونه‌های اولیه هوم پاد توسط اپل منتشر شد که برخی از آنها دارای صفحه نمایش LCD  بودند. اکنون عکس‌های یکی از این نمونه‌های اولیه در وب منتشر شده است و می‌توانیم تأیید کنیم که این عکس‌ها از یک نمونه اولیه واقعی هستند.

کلکسیونر نمونه اولیه اپل که به نام Kosutami شناخته می‌شود، امروز صبح تصاویری از اجزای یک هوم پاد منتشر نشده را به اشتراک گذاشت و جالب اینجاست که این محصول دارای یک سنسور صفحه نمایش لمسی بزرگ است، با مساحتی بسیار بزرگتر از پنل هوم پاد فعلی.

تصاویر کاملاً جذاب هستند اما جزییات زیادی در مورد آنها وجود ندارد به جز این که کوسوتامی می‌گوید طراحی این هوم پادهای لو رفته بیشتر شبیه به نسل دوم است تا نسل اول متوقف شده.

9to5Mac توانست صحت این تصاویر را با منابع خود تأیید کند و ما جزئیات بیشتری را در مورد این هوم پاد با نمایشگر LCD به دست آوردیم. این نمونه اولیه با کد B720 توسط اپل در حال توسعه است و تایید می‌کند که ما در مورد یک محصول جدید صحبت می‌کنیم، نه چیزی که این شرکت در گذشته تجربه کرده است.

شاید بخوانید: ارتقای موتور جستجوی اپ استور توسط اپل

اگرچه اپل هنوز تصمیم نگرفته است که این هوم پاد چه زمانی (یا اینکه آیا) رونمایی خواهد شد، B720  یک نمونه اولیه در مرحله پیشرفته است که نشان می‌دهد این چیزی است که شرکت قصد دارد در آینده نزدیک معرفی کند.

برای استفاده از نمایشگر جدید هوم پاد، اپل برخی از برنامه‌های tvOS را بازنویسی کرده است تا بتوانند با فرمت‌های مختلف نمایشگر اجرا شوند، چیزی که امروزه ضروری نیست زیرا تقریباً همه تلویزیون‌ها دارای نسبت تصویر یکسانی هستند. شایان ذکر است که HomePod نسخه اصلاح شده tvOS را بدون رابط کاربری اجرا می‌کند.

شواهدی در کد tvOS 17 وجود دارد که نشان می‌دهد Apple Music و Apple Podcasts اولین برنامه‌هایی هستند که بازنویسی شده‌اند و با فرمت نمایش جدید سازگار هستند. برنامه LcdUTest نشان داده شده در تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط Kosutami  یک برنامه داخلی است که توسط مهندسان برای آزمایش نمایشگر جدید استفاده می‌شود.

هنوز خیلی زود است که بدانیم این رابط کاربری چگونه خواهد بود، اما 9to5Mac  متوجه شده است که صفحه نمایش HomePod یک blurred animation را بر اساس رنگ‌های album art هنگام پخش یک آهنگ یا پادکست نشان می‌دهد. همچنین نکاتی وجود دارد که برخی از اعلان‌های مهم را نشان می‌دهد، به طور بالقوه برای پاسخ به تماس‌های تلفنی و پاسخ به پیام‌ها.

باز هم، این هوم پاد یک نمونه اولیه است و می‌تواند هر زمان که بخواهد کنار گذاشته شود؛ اما به نظر می‌رسد هر زمان که اپل تصمیم به آپدیت این محصول گرفت، می‌تواندکاندیدای بالقوه‌ای برای تبدیل شدن به نسل بعدی هوم پاد باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.