AD

طرفداران Mortal Kombat فکر می کنند که Scorpion می تواند Kuai Liang در MK 1 باشد

0 85

طرفداران مورتال کامبت (Mortal Kombat) فکر می کنند که مرد زیر ماسک Scorpion در مورتال کامبت 1 می تواند Kuai Liang (دومین Sub-Zero در تایم لاین اصلی) باشد و نه Hanzo Hazashi.

در اوایل این هفته، NetherRealm وب‌سایت رسمی Mortal Kombat 1 را به‌روزرسانی کرد تا مجموعه‌ای از بیوهای مربوط به شخصیت‌ها را برای همه مبارزانی که در بازی حضور خواهند داشت، اضافه کند و اینکه Raiden این بار قهرمان Earthrealm است و جانی کیج یک بار دیگر از موضوعیت خارج شده است، برخی از نکات قابل توجه در مورد Scorpion  و Sub-Zero آمده است.

طرفداران Mortal Kombat فکر می کنند که Scorpion می تواند Kuai Liang در MK 1 باشدهمانطور که توسط کاربر توییتر BruskPoet اشاره شده است، اطلاعاتی که از بیو مربوط به Sub-Zero و Scorpion به دست می آوریم ممکن است به تغییر بزرگی در هویت Scorpion اشاره کند. در تایم لاین اورجینال، Scorpion همان Hanzo Hazashi بود، یک جنگجوی Shirai Ryu که توسط Bi-Han کشته شد و سپس تبدیل به یک بازمانده شد.

از زمانی که Mortal Kombat 1 برای اولین بار معرفی شد، یکی از پیچیدگی های بزرگ این است که Scorpion و Sub-Zero این بار به جای دشمنان مادام العمر، برادر یکدیگر هستند. با در نظر گرفتن این موضوع، برخی از طرفداران شروع به این نظریه کرده اند که Scorpion از همان ابتدا به جای Hanzo Hazashi یعنی مرد پشت ماسک، Kuai Liang ، دومین Sub-Zero و برادر Bi-Han است.

برای شروع باید گفت که در این تایم لاین Scorpion و Sub-Zero برادر هستند و هر دو بخش Lin Kuei اشاره دارد بر اینکه این بار Hanzo در نقش Scorpion نیست. همچنین واضح است که او یک undead revenant نیست مشخصه ای که او را از Scorpion جدا می کند.

سپس اطلاعاتی از بیو کاراکتر وجود دارد، که به وضوح چندین بار بیان می کند که آنها یک پدر مشترک دارند و نشان می دهد که این یک پیوند خونی است و موردی برای فرزندخواندگی Scorpion نیست. اگرچه در بیو شخصیت های Scorpion و Sub-Zero  نام واقعی هیچ یک از شخصیت ها ذکر نشده است (احتمالاً غافلگیری را حفظ می کند)، ما از دیالوگ های موجود در معرفی مبارزان می دانیم که Sub-Zero در این تایم لاین Bi-Han است.

کسانی از شما که امیدوارند Scorpion هنوز Hanzo Hazashi باشد، ممکن است فکر کنند که Kuai Liang در این جهان وجود ندارد، در معرفی کاراکترها Kenshi مستقیماً به Scorpion اشاره می کند و می گوید که از اژدهای سیاه اجتناب کنید. این برای تأیید اینکه او Scorpion است کافی نیست، اما تأیید می کند که او زنده است، با Kenshi تعامل داشته است و به نظر می رسد با طرف خوب داستان همسو است.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.