AD

ناراضی بودن طرفداران Dragon Ball از Budokai Tenkaichi 4 در نمایشگاه Bandai

0 70

طرفداران Dragon Ball Z به دلیل عدم نمایش کامل Budokai Tenkaichi 4 در نمایشگاه تابستانی Anime Expo Bandai Namco ناراضی هستند.

تازه ترین خبر مبنی بر این است که شرکت Bandai Namco تصمیم گرفت تا با میزبانی نمایشگاهی در Anime Expo، که در توییچ و یوتیوب نیز پخش می شد، ادامه دهنده اخبار تابستان بازی باشد. در طول نمایش، به‌روزرسانی‌هایی در مورد Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections، Sand Land، و حتی نمایش یک جنگنده Jujutsu Kaisen در عرصه رقابت اعلام شد. همه امیدوار بودند بازی Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 4 در این نمایشگاه حضور داشته باشد ولی اینگونه نبود.

Dragon BallBudokai Tenkaichi 4 که در ابتدا به عنوان بخشی از بازی Dragon Ball Games Battle Hour در اوایل سال جاری معرفی شد، سر و صدای زیادی در جامعه Dragon Ball ایجاد کرد. Bandai Namco از آن زمان تاکنون در مورد بازی سکوت کرده است (حتی به طور رسمی تریلر رونمایی یا نام بازی را در وب سایت خود قرار نداده است)، که باعث شد بسیاری بر این باور باشند که Summer Showcase جایی خواهد بود که این بازی نمایش داده شود به خصوص پس از اینکه Bandai در مورد ” اعلان های هیجان انگیز” صحبت کرد.

همانطور که طرفداران Dragon Ball تا به حال از آن آگاه هستند، این چیزی نیست که اتفاق افتاده است، زیرا Budokai Tenkaichi 4  به طور کامل از ویترین حذف شد و همه را یک بار دیگر منتظر اطلاعات بیشتر در مورد بازی کرد. در توییتر، طرفداران Dragon Ball نارضایتی خود را از اینکه نتوانستند بازی را ببینند، ابراز می‌کنند.

برای نمونه، کاربر توییتر DokkanAssets تصویری از نوشته “یک شگفتی دیگر” را که در پایان نمایشگاه نمایش داده شد به اشتراک گذاشت و گفت: من می خواهم در جدول زمانی، این سورپرایز یک تریلر جدید از Budokai Tenkaichi 4 باشد. آنها همچنین میم محبوب The Deep از The Boys را به اشتراک گذاشتند، و گفتند: شرکت Bandai Namco از آخرین بازی خود رونمایی می کند و می داند که همه منتظر Budokai Tenkaichi 4 هستند.

در همین حال، PS360HD2، انیمه محبوب اینسایدر، میمی را به اشتراک گذاشت با این محتوا که “به نظر سرگرم‌کننده است، اما اینطور نیست”، همراه با این کپشن، “همه ما تصور می‌کردیم Tenkaichi 4 معرفی شود، درسته؟ آیا اصلا این بازی وجود دارد.” کاربر توییتر weeklysaiyan  نیز از عدم انتشار اخبار Dragon Ball ناراحت به نظر می رسد و می گوید: “این بدترین Anime Expo بوده است، می دانید که همه ما صبورانه منتظر اخبار Budokai Tenkaichi  هستیم، 4 ماه از اعلام این خبر می گذرد و از آن زمان تاکنون خبری نشده است.”

از آنجایی که Anime Expo اخباری در مورد Dragon Ball نداشته است، در حال حاضر به نظر می رسد که اکثر طرفداران منتظر آپدیت Budokai Tenkaichi 4 در بازی بعدی Dragon Ball Games Battle Hour هستند که در حال حاضر تاریخ تایید شده ای ندارد، اما احتمالا در اوایل 2024 این رویداد را خواهیم داشت.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.