AD

فتالیتی مورد علاقه طرفداران بازی Mortal Kombat 1

0 96

بازی Mortal Kombat 1 ممکن است هنوز چند کاراکتر در فهرست داشته باشد که اعلام نشده باشند، اما رونمایی از این شخصیت‌ها به اندازه Fatality اعلام شده در آخرین تریلر این بازی، مورد علاقه طرفداران نیست.

اگرچه بسیاری از ما منتظر EVO هستیم تا اخبار بیشتری از Mortal Kombat 1 دریافت کنیم، اد بون (Ed Boon) دیروز با یک تریلر کاملاً جدید همه را شگفت‌زده کرد؛ این تریلر تأیید ‌کرد که Geras بازگشته است. ممکن است فکر کنید که رونمایی از شخصیت‌های جدید نقطه برجسته غیرقابل بحث این تریلر است، اما به نظر می‌رسد که بسیاری از طرفداران به جای آن یک Fatality  بسیار عالی و وحشتناک را می‌خواهند.

طبق روال استاندارد در اکثراعلان‌های Mortal Kombat این تریلر نگاهی کلی به برخی از Fatalities جدید داشت. اولین مورد فتالیتی مربوط به Geras بود که نشان می‌دهد او شن‌های زمان را احضار می‌کند و از آنها برای خرد کردن حریفش استفاده می‌کند. این یک Fatality بسیار بهتر از مواردی است که او در Mortal Kombat 11 داشت، اما متأسفانه Geras بلافاصله توسط Liu Kang  از بین رفت.

فتالیتی دوم Liu Kang باعث می‌شود که او گردن حریفش را قبل از اینکه آنها را از کرم‌چاله به فضا ببرد، بگیرد. پس از انجام این کار، او انگشتانش را به هم می‌زند تا سیاهچاله‌ای را احضار کند، که سپس پوست Sub-Zero بیچاره را می‌کند و او را شبیه Meat در مورتال کمبت 4 می‌کند.

در مقایسه با دیگر Fatalities که تا به حال دیده‌ایم، این یک منظره باورنکردنی است. طرفداران به سرعت در مورد Fatality واکنش نشان دادند، به طوری که ساب ردیت Mortal Kombat در حال حاضر پر از پست‌هایی است که آن را ستایش می‌کنند، حتی برخی آن را Fatality مورد علاقه خود در کل بازی نامیده‌اند.

به عنوان مثال Redditor Snail132 تصویری از نمایش باورنکردنی لیو کانگ از خدایی بودن خود را به اشتراک گذاشت و گفت: مرگ مورد علاقه من. این پست به سرعت به یکی از محبوب‌ترین پست‌ها در 24 ساعت گذشته تبدیل شده است، با 788 لایک از زمان نگارش، که به نظر می‌رسد به سرعت مورد علاقه طرفداران قرار گرفته است.

Snail132 تنها کسی نیست که آن را مورد علاقه خود می‌نامد. Redditor Anicat17 ویدیویی از Fatality را به اشتراک گذاشت و گفت: از نظر من، این بهترین فیتالیتی در بازی است. با توجه به اینکه ما هنوز همه شخصیت‌های بازی را ندیده‌ایم، چه برسد به تمام فتالیتی‌ها.

برخی از طرفداران به این سرعت نمی‌گویند که این بهترین پایان‌دهنده بازی است و این حرکت باعث ایجاد بحث‌های زیادی در subreddit  در مورد عالی بودن آن و علت قدرتمند بودن لیو کانگ در این بازی شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.