AD

آیا ویرانه‌های بازی Elden Ring مربوط به Crumbling Farum Azula هستند؟

0 80

سرزمین The Lands Between پیش از اینکه آن را در بازی Elden Ring پیدا کنیم مخروبه بوده است؛ بنابراین احتمالا هرگز در مورد این ویرانه‌های سنگی فکر نکرده‌اید. این ویرانه‌ها متعلق به  Crumbling Farum Azula، معبد غول پیکر شناور در پایان بازی هستند.

Crumbling Farum Azula در ابتدا شهری سلطنتی بود که توسط Dragonlord Placidusax اداره می‌شد، که اشاره‌ای به تمدن اژدها دارد که مربوط به دوران Erdtree است. برخی تئوری‌ها می‌گویند این شهر در جایی در Limgrave قرار داشته است یا در آب، روی زمین یا در آسمان (یعنی همیشه شناور بوده است)، اما گردباد بی پایانی آن را به حرکت درآورده است. جالب اینجاست که Bestial Sanctum  در Caelid دارای معماری مشابهی است، بنابراین حتی ممکن است ارتباطی بین این دو مکان‌ وجود داشته باشد.

یک نظریه ارائه شده توسط Woodie626 این است که شهر در واقع از منطقه Limgrave نبوده است، بلکه کل آن قبل از اینکه به شهر شناور تبدیل شود از Bestial Sanctuary جدا شده است؛ سپس در ادامه توضیحات می‌گوید که چرا ویرانه‌های غول‌پیکر در سرتاسر The Lands Between  پراکنده شده‌اند، چرا معماری مشابه است و چرا پل موجود در این محل پل Farum Greatbridge  نامیده می‌شود؛ حتی یک اژدها هم دارد که از آن مراقبت می‌کند. همچنین یکی از اولین باس‌ها که Beast of Farum نامیده می‌شود که علاوه بر تندیس‌ها و دشمنانی که در Crumbling Farum Azula یافت می‌شوند، همزیستی بین آنها و اژدهایان این شهر کهنسال را تایید می‌کند.

ویرانه‌ها همچنین دارای قطعاتی هستند که در سراسر آنها پراکنده شده‌اند که می‌توانید آنها را بردارید. اگر توضیحات آیتم را بخوانید، می‌گوید که آنها در نزدیکی مکان‌هایی یافت می‌شوند که ویرانه‌هایی از آسمان فرو ریخته‌اند؛ اعتقاد بر این است که این خرده‌های سنگ زمانی بخشی از معبدی در آسمان بوده‌اند. راز بزرگ این است که شهر از کجا آمده است، آیا همیشه شناور بوده است و ارتباط آن با Bestial Sanctuary چیست.

در داخل شهر، می‌توانیم تندیس‌هایی را پیدا کنیم که جانوران و اژدها را به تصویر می‌کشند، حتی یکی از آنها Gloam-Eyed Queen را به تصویر می‌کشد. همانطور که در Godskin Swaddling Cloth آمده است، او از apostle‌های تازه متولد شده مراقبت می‌کند تا زود بزرگ شوند تا به مرگ خدایان تبدیل شوند. ما یک Godskin Duo  را در Crumbling Farum Azula نیز می‌یابیم.

این یک مکان جالب پر از رمز و راز است، یک شهر شناور که زمانی توسط اژدهاها اداره می‌شد و طرفداران امیدوارند که در DLC  اطلاعات بیشتری به دست آورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.