AD

Modern Warfare 3 اسکین Evil Groot را غیرفعال می‌کند

Modern Warfare 3 اسکین Evil Groot را غیرفعال می‌کند
0 299

Sledgehammer Games برنامه‌هایی را برای حذف موقت یکی از مشکل‌سازترین اسکین‌های اپراتور Call of Duty: Modern Warfare 3  اعلام کرده است، زیرا مشکلات دید پذیری این اسکین باید برطرف شود.

توسعه‌دهنده Call of Duty میزبان Reddit AMA برای Modern Warfare 3 بود و یک سوال پر تکرار بازیکنان مربوط به مشکلات دید پذیری مربوط به اسکین اپراتور Gaia “Evil Groot” بود که از Modern Warfare 2 منتقل شده است. همچنین شاید مطلب دیوارهای نامرئی در Modern Warfare 3 برای شما جالب باشد.

اسکین گایا مربوط به بتل پس فصل 6 مدرن وارفر 2 است و قبلاً به روز رسانی برای کمک به بهبود دید پذیری در MW2 و Warzone  دریافت کرده است، اما این مشکل در این کاراکتر همچنان دیدن آن را در Modern Warfare 3 سخت می‌کند.

Sledgehammer Games اعلام کرد که تنظیماتی برای رفع این مشکل در نسخه استاندارد و BlackCell این اسکین بتل پس در دست انجام است. سازنده در پاسخ گفت: ما این مورد را تا زمانی که تغییرات گفته شده انجام شود، غیرفعال خواهیم کرد.

در دیگر اخبارModern Warfare 3، توسعه‌دهنده به‌روزرسانی‌هایی را برای حالت چندنفره از جمله spawn changes و اضافه شدن stamina bar اعلام کرد. بازیکنان همچنین می‌توانند آخر این هفته با رویداد Modern Warfare 3 double XP که از 22 نوامبر شروع می‌شود، سریع‌تر ارتقاء سطح پیدا کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.