AD

تاریخ انتشار DLC بازی Kingdom Rush Vengeance اعلام شد

تاریخ انتشار DLC بازی Kingdom Rush Vengeance اعلام شد
0 452

استودیوی بازی سازی Ironhide به تازگی اعلام کرده است که کمپین جدیدی را برای Kingdom Rush Vengeance منتشر خواهد کرد. این کوئست لاین جدید با عنوان Hammerhold به طور انحصاری در Apple Arcade در دسامبر 2023 راه اندازی می‌شود. بازیکنان می‌توانند انتظار محتوای جدید زیادی را در قالب پنج سطح جدید، دشمنان، قهرمانان، باس فایت‌های هیجان انگیز و موارد دیگر داشته باشند. همچنین به‌روزرسانی پریمیوم Kingdom Rush Vengeance در 7 دسامبر اعلام شد.

اینDLC  دارای پنج مرحله جدید است که در صحرا اتفاق می‌افتد. هنگامی که بازیکنان در صحرا فرود می‌آیند، باید قبل از استراحت درSape Oasis، بجنگند. اهرام نیز در انتظار کشف هستند زیرا بازیکنان سعی می‌کنند تمام Hammerhold را تصرف کنند.آنها در راه خود بیش از ده نوع دشمن جدید از جمله قاتل، فیل جنگی، جن و حتی فرش‌های جادویی پیدا می‌کنند.

سه mini-boss و یک boss نهایی در پایان همه وجود دارد. اما اینطور نیست که شما بدون حمایت باشید زیرا کاراکتر دیگری به شما می‌پیوندد.  Isfetیک مومیایی جنگجو است که تعدادی طلسم و نفرین را به جنگ می‌آورد. علاوه بر اینSandworm Hollows  نیز اضافه خواهند شد. آنها همه چیز را در مسیر خود به دام می‌اندازند، از جمله دوستان، پس مراقب باشید.

DLC Hammerhold در Kingdom Rush Vengeance در 7 دسامبر منتشر می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.