AD

دیوارهای نامرئی در Modern Warfare 3

دیوارهای نامرئی در Modern Warfare 3
0 217

بازیکنان Modern Warfare 3 کشف کرده اند که چندین نقشه دارای دیوارهای نامرئی در Modern Warfare 3 هستند که می توانند مسیر گلوله ها و نارنجک ها را مسدود کنند و آنها را برگردانند.

نسخه چند نفره Modern Warfare 3 کمی بیش از یک هفته است که عرضه شده است، اما این نسخه چندان مورد استقبال بسیاری از اعضای جامعه Call of Duty قرار نگرفت.همچنین اگر به دنبال کاموی جدید Modern Warfare 3 هستید این مطلب را بخوانید.

حتی پس از پچ های متعدد، بازیکنان همچنان در حال یافتن مشکلات فاحش در مورد نقاط شروع بازی (spawn points)، گلیچ ها (glitches) و هزاران مشکل دیگر هستند.

اکنون، برخی از طرفداران این بازی مدرکی ارائه کرده اند که نشان می دهد دیوارهای نامرئی در چندین نقشه چند نفره وجود دارد که مسیر گلوله ها و نارنجک ها را کاملاً مسدود می کند.

پس از اینکه کاربری به نام Different_Return5366 تاپیکی با عنوان موانع نامرئی باعث می‌شوند نارنجک‌های من مرا بکشند یک پست در Subreddit Modern Warfare 3 مورد توجه بازیکنان قرار گرفت.

این پست شامل یک ویدیوی کوتاه بود که یک بازیکن را در Favela نشان می داد. بازیکنان نارنجکی را پرتاب کردند و همان نارنجک مجدد جلوی آنها فرود آمد.

برای اینکه موضوع واضح‌تر شود، سرعت فیلم‌برداری را بیشتر کاهش داده است تا به وضوح نشان دهد که این همان نارنجکی است که از دیوار نامرئی به سمت آنها پرتاب می‌شود.همچنین اگر علاقمند به سلاح‌های جدید کالاف دیوتی هستید ما در این مطلب لیست کامل سلاح‌های بازی Modern Warfare 3 را برای شما آماده کرده‌ایم.

طرفداران در بخش کامنت ها از این بازیکن برای اثبات دیوار نامرئی با ارائه این مدرک تشکر کردند، زیرا بسیاری ادعا کردند که هنگام بازی در Favela با همین مشکل روبرو شده اند.

یکی از طرفداران گفت: رفیق برای این کار متشکرم. فکر می کردم دیوونه شده ام. حرکت می کردم اما احساس می کردم به مانعی گیر می‌کنم.

خوشبختانه، Sledgehammer Games توسعه دهندهاین بازی به طور پیوسته در حال اصلاح MW3 و رفع بی شماری از باگ ها و اشکالات مختلف است.

امیدواریم طولی نکشد که این موانع نامرئی نیز برطرف شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.