AD

کاموی جدید Modern Warfare 3

کاموی جدید Modern Warfare 3
0 194

در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد کاموی جدید Modern Warfare 3 بدانید آمده است. باز کردن قفل کاموها (camo) بخش بزرگی از Call of Duty grind است. این مطلب تمام کاموهای جدیدی را که می‌توانید در Modern Warfare 3 روی آنها کار کنید و کامویی که از Modern Warfare 2 منتقل شده است، توضیح می‌دهد. همچنین شاید علاقه مند به آشنایی با تمام سلاح‌های Call Of Duty: Modern Warfare 3 با جزئیات باشید.

نحوه کار کاموهای MW2 در MW3

درست مانند تایتل‌های گذشته، Modern Warfare 3 دارای دو دسته کامو است که می‌توانید قفل آنها را باز کنید: کاموهای پایه‌ای استاندارد (standard base camos) و کاموهای تکمیل کننده (mastery completionist camos). علاوه بر این، تمام کاموهای اسلحه از Modern Warfare 2 به عنوان بخشی از برنامه جدید Carry Forward Call of Duty به Modern Warfare 3 منتقل می‌شوند، اما محدودیت‌هایی در مورد نحوه استفاده از این کاموهای تکمیل کننده وجود دارد.

کاموهای پایه‌ای استاندارد که از هر یک از بازی‌ها باز شده است می‌توانند در سلاح‌های Modern Warfare 2 و Modern Warfare 3 استفاده شوند. با این حال، mastery camos مربوط به Modern Warfare 3 را فقط می‌توان بر روی سلاح‌های MW3 استفاده کرد و mastery camos مربوط به Modern Warfare 2 را فقط روی سلاح‌های MW2 می‌توان استفاده کرد. این محدودیت همچنین شامل Zombies mastery camos مربوط بهMW2 است که در ادامه توضیح داده شده است.

انواع کاموهای MW3

کاموهای پایه (Base camos)

کاموهای پایه اولین کاموهایی هستند که در Call of Duty قفل آن را باز می‌کنید. 18 مجموعه مختلف از این کاموها موجود هستند که با بازی چند نفره و زامبی با هر سلاحی از Modern Warfare 3 می‌توانید قفل آنها را باز کنید.
همانطور که در بالا ذکر شد، تمام کاموها از Modern Warfare 2 منتقل می‌شوند و شما همچنان می‌توانید با بازی Modern Warfare 3 با آن سلاح‌های خاص Modern Warfare 2، چالش‌های کامویی را که انجام نداده‌اید به پایان برسانید. علاوه بر این، هر مجموعه از کاموهای Modern Warfare 2 دارای انواع جدیدی هستند که با بازی زامبی با سلاح‌های مخصوص MW2 می‌توانید قفل آن‌ها را باز کنید.
کاموهای تکمیل کننده (Completionist camos)
Modern Warfare 3 در مجموع 12 کامو تکمیل کننده را برای باز کردن معرفی می‌کند. درست مانند بازی‌های گذشته Call of Duty، اینها طرح‌های زیبای کامویی هستند که شما را برای تکمیل تمام چالش‌های کامو در بازی جذب می‌کنند. این کاموها به صورت مجموعه‌های چهارتایی برای چندنفره و زامبی‌ها هستند. همچنین شاید علاقمند به مشاهده تریلر سینمایی زامبی‌ها Call of Duty Modern Warfare 3 باشید.

برای این کاموی‌های چندنفره جدید تکمیل‌کننده، این وبلاگ mastery camos با عناوین Gilded، Forged، Priceless، Interstellar را شرح می‌دهد. در تصویر زیر می‌توانید نگاهی اجمالی به طراحی زیبای این کاموها داشته باشید.

چپ به راست کاموهای Gilded، Forged، Priceless، Interstellar
مود زامبی دارای دو مجموعه از چالش‌های منحصربه‌فرد کاموی تکمیل کننده است. Modern Warfare 2 شامل Golden Ivory، Spinel Husk، Arachnida و Bioluminescent camos است، در حالی که بازی Modern Warfare 3 سلاح‌های Golden Enigma، Zircon Scale، Serpentinite و Borealis را باز می‌کند. این مجموعه‌ها را می‌توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.

چپ به راست کاموهای Golden Enigma، Zircon Scale، Serpentinite و Borealis
Modern Warfare 3 در 10 نوامبر منتشر می‌شود و این کمپین از قبل در دسترس است. Call of Duty همچنان به افشای هزاران اطلاعات جدید قبل از عرضه از جمله لیست کامل سلاح‌هایModern Warfare 3، جزئیات روش جدیدی برای باز کردن قفل اتچمنت‌ها و تغییرات Gunsmith ادامه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.