AD

هوش مصنوعی اپ صفحه کلید موبایل مایکروسافت SwiftKey

0 166

در کنار پیشرفت‌های هوش مصنوعی در ویندوز 11 و بینگ، مایکروسافت نیز این هفته اعلام کرد که ویژگی‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را به اپ صفحه کلید موبایل مایکروسافت خود یعنی SwiftKey برای iOS و اندروید اضافه می‌کند. این اپ شخص ثالث به کاربران این امکان را می‌دهد که صفحه کلید پیش فرض گوشی خود را با یک صفحه کلید هوشمند جایگزین کنند که سبک نوشتن شما را یاد می‌گیرد و سریعتر تایپ می‌کند؛ این اپ همچنین شامل لنزهای دوربین هوش مصنوعی، استیکرهای هوش مصنوعی، ویرایشگر مبتنی بر هوش مصنوعی و توانایی ایجاد تصاویر هوش مصنوعی خواهد بود.

شاید بخوانید: بهترین هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله

 

لنزهای دوربین هوش مصنوعی جدید به کاربران این امکان را می‌دهد که عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌های GIF با جلوه‌های مختلف ایجاد کنند. این شرکت خاطرنشان می‌کند که در حال حاضر بیش از 250 ابزار و فیلتر در دسترس است.

همچنین استیکرهای هوش مصنوعی توسط Bing’s Image Creator تولید می‌شوند و به شما این امکان را می‌دهد که بر اساس عکس‌ها یا سلفی‌های خود استیکر بسازید و سپس  هنگام گپ زدن در برنامه‌های ارتباطی مختلف مانند WhatsApp، Messenger و دیگر موارد این استیکرها را به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این، این برنامه در حال دریافت ویژگی « Editor» مبتنی بر هوش مصنوعی است که به کاربران کمک می‌کند دستور زبان، املا و علائم نگارشی خود را بهبود بخشند. برای استفاده از این گزینه می‌توانید یک جمله را هایلایت کنید و سپس بازخورد و پیشنهادات فوری از ویرایشگر دریافت کنید.

اپ صفحه کلید SwiftKey مایکروسافت

مایکروسافت ماه‌ها برای ارتقای SwiftKey کار کرد؛ اوایل امسال این برنامه را به Bing متصل کرد تا به کاربران اجازه دهد با Bing جستجو کنند و با Bing Chat چت کنند.

در حال حاضر ویژگی‌های جدید SwiftKey در iOS و Android در دسترس هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.