آموزش حل مشکل مریت در پابجی موبایل

 آموزش حل مشکل مریت در پابجی موبایل

آموزش حل مشکل مریت در پابجی موبایل (PUBG Mobile)، چگونه می توانیم مشکل Merit را در باز پابجی حل کنیم؟ 

شما برای این که بتوانید در بازی های گروهی چند نفره شرکت کنید نیازمندبه داشتن شصت امتیاز مریت می باشید، در ابتدا صد امتیاز توسط خود بازی به شما داده خواهد شد، اما شما با کشتن هم تیمی های خود امتیاز مریت خود را از دست می دهید ما در این پست به شما کمک خواهیم کرد تا این امتیاز ها را باز گردانید.

مشکل مریت در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

خیلی از کاربر ها با مشکل کمبود مریت در پابجی مواجه می باشند، برای همین به دنبال حل مشکل در پابجی موبایل می باشند. ما نیز در این پست سعی کرده ایم که به شما کمک کنیم و روش حل مشکل مریت در پابجی موبایل را به شما بگوییم.

شما با انجام این مرحله های ساده به سادگی می توانید مشکل مریت در پابجی موبایل را حل کنید و امتیاز های مربوط به مریت خود را در پابجی موبایل افزایش دهید، همه مراحل لازم برای افزایش مریت در پابجی قدم به قدم شرح داده شده است.

در پابجی موبایل به هر بازیکن صد امتیاز مریت اختصاص داده شده است. که هر دفعه که شما به هم تیمی خود شلیک کنید و او را بکشید سی امتیاز از شما کم خواهد شد. هر بازیکن برای این که بتواند در بازی های چند نفره گروهی شرکت کند، به شصت امتیاز مریت احتیاج خوهد داشت.

البته این واقعا نا امید کننده می باشد که شما می بینید بازیکن ها از هک ها و تقلب های مختلف استفاده می کنند، در این اواخر که بازیکن ها به دنبال کشف روش های هک گوناگون و استفاده از آن ها می باشند و علاوه بر آن استفاده از aimbot ها گسترش یافته است، پابجی موبایل استراتژی های متفاوتی را برای مقابله با این هک ها و تقلب ها در نظر گرفته است. شما در گذشته نیز شاهد این بودید که بازیکنان مشکل کمبود مریت در پابجی موبایل و ممنوع شدن را بار ها و بار ها تجربه می کردند.

مشکل مریت در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

روش حل مشکل مریت در پابجی

ما در این پست برای شما شرح می دهیم که چگونه حل مشکل مریت در پابجی موبایل را انجام دهید و امتیاز خود را به بالای شصت برسانید.

اول از همه باید این نکته را بدانید که اگر هم تیمی خود را بکشید، سی امتیاز از شما کم خواهد شد. البته این را بگویم که این کاهش امتیاز مریت در برخی از مورد ها ممکن است به پنجاه برسد البته این خیلی کمیاب می باشد ولی باز ممکن است این اتفاق بیافتد. با این حال افزایش امتیاز مریت در بازی پابجی موبایل بسیار ساده می باشد.

قدم اول: حالت مسابقه های تک نفره را بازی کنید.

قدم دوم: دادن امتیاز ها کاملا وابسته نحوه پایان بازی می باشد.

-سه امتیاز برای کامل کردن مسابقه ی ۱۰ نفر برتر

-دو امتیاز برای تمام کردن مسابقه ی بین رده ی یازده تا پنجاه

– در نهایت یک امتیاز برای کسانی که مسابقه را در رده ی پنجاه و یک تا صد تمام می کنند.

قدم سوم: با نگاه کردن مرتب به پروفایل خود برای بررسی کردن امتیاز مریت، خود را آگاه نگه دارید.

-روی پروفایل کلیک کنید.

-روی تنظیمات Tier کلیک کنید.

– صفحه مربوط به مریت در سمت چپ پایین صفحه وجود دارد.

امیدوارم که با مطالب داخل این پست بتوانید کمبود مریت خود را جبران کنید.

سارا رسولی

1 نظر

  • سلام من الان مریتم هست رو ۴۱ همیشه تک نفر بازی میکنم جز نفرات برتر و حای اول میشم ولی یک مرست هم به من نمسده چیکار باید بکنم لطقا بهم بگید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *