AD

آموزش قدم به قدم حل مشکل open tray ایکس باکس ۳۶۰

0 4,590

روش های ساده ای برای حل مشکل open tray در ایکس باکس ۳۶۰ وجود دارد که ما در این مقاله از سایت ایموجو سعی کرده ایم نحوه انجام آن ها را به شما توضیح دهیم. فقط این را بگویم که همه این روش ها نمی توانند جواب گو مشکل شما باشند ممکن است یکی از آن ها به شما کمک کند. اگر می توانید مشکلی را جل کنید در پایان این مطلب با ما آن را در جریان بگذارید. پس بهتر است همه آن ها را امتحان کنید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: حل مشکل لاگین در ایکس باکس با چند روش ساده!

نحوه حل مشکل open tray در ایکس باکس ۳۶۰

در این اواخر دیده ام که خیلی سوال در مورد مشکل open tray در ایکس باکس ۳۶۰ می شود و به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم پستی برای حل مشکل open tray در xbox 360 ارائه کنیم. حواستان باشد قبل از حل مشکل open tray ایکس باکس ۳۶۰ دیسک خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که مشکل مربوط به ایکس باکس شما می باشد.

اگر شما مثل من مشکل Open tray Xbox 360 را دارید، یعنی وقتی که دیسک را داخل دستگاه قرار می دهید، دستگاه به شما پیام می دهد که open tray پس می توانید از این پست استفاده کنید، به هر حال ما در این پست دستور العمل های ساده ای را برای حل مشکل open tray در xbox 360 ارائه کرده ایم. ممکن است که یکی از این روش ها بتواند به شما کمک کند، البته این را نیز بگویم ممکن است پنج تای آن ها به شما کمکی نکند ولی آخری مشکل شما را حل کند.

قدم اول برای حل مشکل open tray ایکس باکس ۳۶۰

مرحله اول برای حل مشکل open tray ایکس باکس ۳۶۰، وارد کردن مقداری هوا به درایو دیسک می باشد. این یک روش آسان می باشد ولی خیلی می تواند به شما کمک کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که درایو دیسک را باز کنید و مقداری هوا وارد درایو دیسک کنید.

دلیل کار کردن این روش برای حل مشکل open tray در xbox 360 این است که برخی اوقات گرد و خاک روی لیزر شما را گرفته است و با انجام این کار شما لیزر را پاک می کنید.

قدم دوم برای حل مشکل Open tray Xbox 360 

مرحله دوم برای حل مشکل open tray ایکس باکس ۳۶۰ نیز کمی شبیه به مرحله اول است و شما باید مقداری هوا وارد اطراف کابل ها و فضا های ایکس باکس بکنید. تنها کاری هم که باید انجام دهید این است که ایکس باکس را خاموش کنید و سیم برق را از ایکس باکس جدا کرده و مقداری هوا را از آن قسمتی که سیم به داخل ایکس باکس می رود وارد کنید.

قدم سوم برای حل مشکل Open tray Xbox 360

در مرحله سوم برای حل مشکل open tray ایکس باکس ۳۶۰ باید دیسک را تمیز کنید. وقتی شما این کار را انجام می دهید دستگاه شما راحت تر می تواند دیسک را بخواند. ما این کار را با خارج کردن دیسک و تمیز کردن آن با مقداری آب سرد انجام می دهیم، به این صورت که آن را روی مقداری آب خنک می گیریم و بعد از آن به خوبی خشکش می کنیم. بعد از انجام این کاردیسک را داخل دستگاه قرار می دهیم.

مشکل open tray ایکس باکس ۳۶۰
مشکل open tray ایکس باکس ۳۶۰

قدم چهارم برای حل مشکل open tray ایکس باکس ۳۶۰

اگر از روش های بالا برای حل مشکل open tray در xbox 360 نتیجه نگرفتید، بهتر است که از دیسک های دیگر استفاده کنید، بهتر است که بازی های معمولی ایکس باکس را امتحان کنید، اگر ایکس باکس آن ها را اجرا کرد پس مشکل از دیسک شما می باشد و باید آن را تعویض کنید.

قدم چهارم برای حل مشکل Open tray Xbox 360

این روش برای حل مشکل open tray در xbox 360 خیلی وقت ها به من کمک کرده است. در این روش شما وقتی ارور open tray را دریافت کردید، یک بار دیگر دیسک را خارج کرده و دوباره قرار دهید، شما می توانید این کار را برای چند بار انجام دهید، توصیه من به شما این است که حداقل ۵ دقیقه آن را امتحان کنید.

قدم پنجم برای حل مشکل open tray ایکس باکس ۳۶۰

این روش در بعضی اوقات ممکن است به شما برای حل مشکل Open tray Xbox 360 کمک کند. کاری که شما باید انجام دهید این است که ابتدا سینی را به بیرون بکشید و دیسک را داخل آن قرار دهید. سپس سینی را ببندید و به آرامی شروع کنید روی ایکس باکس ضربه بزنید.

شما باید ضربه ها را بالای دیسک بزنید و این کار را تکرار کنید تا مشکل شما حل شود، حواستان باشد که ضربه ها باید آرام باشند، ممکن است این روند برای شما پنچ دقیقه یا بیشتر طول بکشد. اگر مطمئن نیستید که این مرحله را به درستی انجام می دهید بهتر است یک ویدیو در مورد این کار جستجو کنید و ببینید. اگر در حین بازی با ارورها و مشکلاتی روبرو می شوید و می خواهید به راحتی آن را برطرف کنید کافی است که به بخش مشکل بازی در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید.

شما برای ما از مشکل open tray ایکس باکس ۳۶۰ بنویسید

در این مطلب شما را با مشکل open tray ایکس باکس ۳۶۰ آشنا کردیم تا در هنگام استفاده از ایکس باکس به مشکل نخورید.

شما برای ما از ساخت کلن در کلش رویال بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با ساخت کلن در کلش رویال آشنا کردیم. امیدواریم که این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.