AD

جشن نهمین سالگرد Marvel Future Fight با رویدادهای محدود

جشن نهمین سالگرد Marvel Future Fight با رویدادهای محدود
0 20

توسعه‌دهنده و ناشر بازی Netmarble نهمین سالگرد Marvel Future Fight را جشن می‌گیرد. با نزدیک شدن به این نقطه عطف 9 ساله در 30 آوریل، می توانید در چندین رویداد 9-Year Red Carpet شرکت کنید که از طریق آنها می توانید جوایز حماسی کسب کنید

جوایز جشن نهمین سالگرد Marvel Future Fight

همچنین هم اکنون می‌توانید جشن نهمین سالگرد Marvel Future Fight پیش‌ثبت‌نام کنید که به شما اجازه دریافت جوایزی از جمله Potential Transcended Character، ۹ میلیون Gold و حداکثر ۹۰۰ کریستال را می‌دهد.

در طول این رویداد، می‌توانید جوایز مختلفی از جمله Tier-2 Mega Advance Ticket ،Odin’s Blessing Chest ،Level 6 Potential Enhance Ticket  و 900 Crystal دریافت کنید.

جوایز جشن نهمین سالگرد Marvel Future Fight

 

تاریخ جشن نهمین سالگرد Marvel Future Fight

رویداد 9th Year Celebration از 30 آوریل آغاز می‌شود و تا اواسط ماه می ادامه دارد. در طول این رویداد، تنها با انجام بازی می‌توانید جوایز مختلفی مانند Selector: Tier-3 Character ،9-Year Anniversary Comic Card و Selector: Premium Tier-2 Character در کنار جوایز دیگر دریافت کنید.

علاوه بر این، می‌توانید در طول رویداد یک Dimension Chest را با تخفیف خریداری کنید. برای مدت زمان محدودی، بازیکنان جدید می‌توانند به‌عنوان چندین شخصیت سطح 3، مانند Loki و Iron Man، در طول جشن نهمین سالگرد Marvel Future Fight بازی کنند.

Marvel Future Fight چیست؟

MARVEL Future Fight یک RPG اکشن موبایلی است که دارای تعداد زیادی قهرمان و شرور از سراسر جهان مارول است. شما می‌توانید بیش از 200 قهرمان و شرور را جمع آوری کنید و تیم نهایی مبارزان خود را تشکیل دهید. در کوئست‌های چالش برانگیز شرکت کنید تا شخصیت های خود را ارتقا دهید. شما حتی قادر خواهید بود از ابرقدرت‌های متمایز شخصیت‌ها در نبردها استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید در عرصه‌های PvP با بازیکنان دیگر رقابت کنید. شما میتوانید توضیحات بیشتر در مورد این بازی را در نقد و بررسی بازی Marvel Future Fight بخوانید.

MARVEL Future Fight برای دانلود از طریق اپ استور و گوگل پلی در دسترس است.

 

منبع: pocketgamer

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.