ساخت کلن در کلش رویال با چند ترفند ساده!

0 822

شما برای این که بتوانید به رشد سریع تر در کلش رویال برسید باید آموزش ساخت کلن در کلش رویال را به خوبی یاد بگیرید و سپس با دوستان خود یک کلن ایجاد کنید تا بتوانید از مزایای آن استفاده کنید، اگر دوستی ندارید شما می توانید به داخل کلن های دیگر بروید تا از امکانات کلن آن ها استفاده کنید. در این مقاله از مجموعه مقالات ترفند بازی سایت ایموجو قصد داریم ترفندهای ساخت کلن در کلش رویال را به شما آموزش دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترفندهای برنده شدن در کلش رویال (Clash Royale)

نحوه ساخت کلن در کلش رویال (Clash Royale)

کلش رویال یک بازی استراتژی می باشد که چند سالی است به دنیای بازی ها پا گذاشته است و توانسته است تا طرفدار های زیادی را جذب خود کند. یکی از مسئله هایی که بین بازیکن های این بازی سوال می باشد، نحوه ی ساختن کلن در کلش رویال می باشد. ما نیز در این پست سعی کرده ایم تا آموزش کامل ساختن کلن در کلش رویال را به شما ارائه کنیم و در آخر نیز مزایای ساختن کلن در کلش رویال را به شما گفته ایم. امیدوارم که این پست بتواند به شما کمک کند.

کلن ویژگی ای است که بازیکن ها می توانند در آن جمع شوند و به صورت گروهی به رقابت با سایر قبیله ها بپردازند و در داخل کلن می توانند با هم قبیله هایی خود بازی کنید و یا اینکه به نبرد دو به دو با دوستانشان بروند.

روش ساخت کلن در Clash Royale

برای ساختن کلن در کلش رویال شما حداقل باید در سطح یک باشید. برای اولین باری که شما به این سطح برسید می توانید به قسمت کلن (clan tab) بروید تا روی قسمت پایین صفحه یک آپشن ببینید که در آن جا بتوانید کلن خود را ایجاد کنید و یا این که داخل کلن دیگری عضو شوید.

ساخت کلن در کلش رویال
ساخت کلن در کلش رویال

مزایای ساخت کلن در کلش رویال یا عضویت داخل یک کلن

شما با ساخت کلن در کلش رویال یا عضویت داخل یک کلن، می توانید از مزیت های زیادی استفاده کنید. یکی از این مزیت ها در خواست کارت از هم قبیله ای ها می باشد، برای درخواست سطح شما در کلش رویال حداقل باید سه باشد. علاوه بر این شما می توانید با انجام این کار یک دستاورد را کامل کنید و از این طریق جم دریافت کنید.

مزیت دیگر این است که شما می توانید صندوق کلن را تکمیل کنید و با باز کردن این صندوق پول و کارت های زیادی را به دست بیاورید. علاوه بر این شما با اهدای کارت هایی که نیاز ندارید می توانید سکه ی طلا به دست بیاورید. همان طور که می بینید ساخت کلن در کلش رویال بسیار مفید می باشد.

شما برای ما از ساخت کلن در کلش رویال بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با ساخت کلن در کلش رویال آشنا کردیم. امیدواریم که این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.