AD

طرفداران بازی Yakuza: Like A Dragon تحت تاثیر صدای جدید کاراکتر Kiryu قرار نگرفتند

0 132

بسیاری از طرفداران بازی Yakuza: Like A Dragon به یاد دارند که شخصیت محبوب Kazuma Kiryu از زمان اولین بازی منتشر شده در سال 2005 توسط تاکایا کورودا (Takaya Kuroda) صداپیشگی شده است. اکنون که سری های این بازی کمی به جریان اصلی (mainstream) تبدیل شده اند، توسعه دهندگان آن بیشتر بر داشتن دوبله باکیفیت تاکید دارند؛ از طرفی همه دوست ندارند که با خواندن زیرنویس ها بفهمند در بازی چه خبر است. برای دوبله، استودیو سازنده این بازی (Ryu ga Gotoku)، صداپیشه Darryl Kurylo را در نظر داشت، اما در ادامه کار Yong Yea یوتیوبر برای Like A Dragon Gaiden و احتمالاً Infinite Wealth جایگزین این صدا پیشه شد.

بازی Yakuza: Like A Dragonما هنوز اجرای حرفه‌ای YongYea را در نقش Kiryu نشنیده‌ایم، اما این صداپیشه نمونه‌ای از کار خود را در طول Dragons of Japan panel در نمایشگاه Anime Expo امسال به صورت صدایی خشن بر روی آخرین تریلر بازی ارائه داد. پس از این رخداد YongYea احتمالاً فکر می‌کرد که این اجرا طرفداران بازی را برای اجرای آینده‌ هیجان زده می‌کند، اما در واقع برعکس این قضیه اتفاق افتاد و تعداد زیادی از طرفداران آنچنان که باید، تحت تأثیر صداپیشگی او قرار نگرفتند.

این اجرای کوتاه توسط Judgment Kazzy در توییتر به اشتراک گذاشته شد. این توییت مملو از نظرات طرفداران ناراضی است. بسیاری از آنها خود صدا را نقد می کنند، در حالی که دیگران می پرسند که چرا استودیو  Ryu ga Gotoku  از صدا پیشه Darryl Kurylo استفاده نکرده است. به طور کلی می توان گفت عملکرد YongYea کمی بحث برانگیز بوده است.

با این حال، برای منصفانه بودن با این قضیه باید گفت که این کلیپ کوتاه در ایده آل ترین محیط ضبط نشده است یا به عبارت دیگر می توان گفت که اولین صدای شخصیتی نمادین مانند Kiryu در یک سالن اجتماعات شلوغ حرکت خوبی نبود. در پاسخ به واکنش‌ها، یونگ‌یا نسخه بهتری از همان دیالوگ‌هایی را که در غرفه شخصی ضبط کرده بود، در توییتر منتشر کرد که کمی بهتر به نظر می‌رسید.

برای کسانی که طرفدار صداپیشگی قبلی هستند یک نسخه با صدای خوب تاکایا کورودا، برای شخیصت Kazuma Kiryu، وجود دارد. باید منتظر باشیم تا ببینیم صدای جدید انگلیسی کاراکتر این بازی چگونه از آب در خواهد آمد.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.