AD

آموزش به دست آوردن سلاح های افسانه ای کال آف دیوتی موبایل

8 26,830

سلاح های افسانه ای کال آف دیوتی در تمامی فصل های بازی وجود دارند ولی با به روزرسانی هر فصل طرح و رنگ آن ها تغییر می کند. در نسخه قبلی بازی آیتم های Mythic و کمیاب دیگر وجود نداشتند. استفاده کردن از این آیتم ها شکل تجهیزات را نیز تغییر می دهند. با ما در در مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا نحوه به دست آوردن این سلاح ها را به شما آموزش دهیم.

راه های ساده برای به دست آوردن سلاح های افسانه ای کال آف دیوتی موبایل

مجموعه ای از سلاح های افسانه ای کال آف دیوتی موبایل در فصل قبل بازی موجود بودند که آن ها در نوع طراحی و رنگ پوسته ها تفاوت های زیادی داشتند. سلاح های افسانه ای در یک ردیف جدید به نام Mythic در فصل 11 قرار دارند، البته انواع دیگر آن که با نام rare بودند، در نسخه جدید کال آف دیوتی موبایل دیگر وجود ندارند. علی رغم آن، به نظر می‌رسد موارد دسته بندی شده آیتم های افسانه ای هنوز موضوعی است که بسیاری از بازیکنان به آن علاقه دارند.

اگر می خواهید چنین آیتم های فوق العاده ای را جمع آوری کنید، فقط کافی است بدانید دیگر نباید به دنبال سلاح های افسانه ای در فصل 11 باشید و داستان کمی متفاوت تر شده است.

سلاح های افسانه ای کال آف دیوتی موبایل کدام هستند؟

البته پوسته های سلاح های افسانه ای Call of Duty با رنگ طلایی و زرد روشن توجه همه را به خودش جلب می کند. جدا از طراحی زیبا، آن ها همچنین می توانند آمار مربوط به اسلحه را نیز تغییر دهند.

صادقانه باید بگوییم، آیتم های افسانه ای به شکل کامل در سلاح های موجود بازی Call of Duty قرار گرفته اند، اما از نظر طراحی پوسته ها به طور کامل بازنگری شده اند. علاوه براین، یک سلاح لجندری Call of Dutyموبایل همانند طرح نسخه استاندارد خودش به نظر می رسد.

این طرح برای کسانی که به طور منظم مسابقات چنده نفره را انجام می دهند واقعا جالب می شود. در واقع، آن ها می توانند طرح خود را به آیتم های قفل شده بدهند تا یک سلاح انحصاری مخصوص به خودشان را داشته باشند که همین باعث صرفه جویی زمان می شود.

سلاح های افسانه ای کال آف دیوتی
سلاح های افسانه ای کال آف دیوتی

همچنین بخوانید: بهترین تنظیمات حساسیت ژیروسکوپ کال آف دیوتی موبایل

چگونه سلاح های افسانه ای Call of Duty موبایل را تهیه کنیم؟

به طور کلی، بازیکنان باید آیتم های افسانه‌ای را از داخل فروشگاه داخل بازی یا مسابقات مختلف بتل پس خریداری کنند. نیازی به گفتن نیست که مالکیت دائمی آن ها بدون پرداخت هیچ هزینه ای بسیار دشوار است. روش دوم برای به دست آوردن سلاح های افسانه ای از طریق حالت بتل رویال است. در آن بازیکنان می توانند در طول مسابقات فرصت غارت و استفاده از آن ها در میدان جنگ داشته باشند. به خاطر داشته باشید اگر جعبه های غنائم بیشتری باز کنید یا آیتم های بیرون افتاده جعبه ها را به دست آورید بدون شک یکی از سلاح های افسانه ای Call of Duty Mobile را به دست خواهید آورد. به امید موفقیت در بازی!

شما برای ما از سلاح های افسانه ای کال آف دیوتی بنویسید

سلاح های افسانه ای کال آف دیوتی را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای دریافت همه اخبار مربوط به بازی های بتل رویال و بازی کال آف دیوتی موبایل را در بخش اخبار بازی سایت ایموجو بخوانید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 نظرات
 1. ابوالفضل عزیزی می گوید

  سلام این آدرس صرفا جهت انجام مراحل بازی میکنی باشد.

 2. ابوالفضل عزیزی می گوید

  سلام دریافت مراحل بازی تخصصی وعالی است.

 3. ابوالفضل عزیزی می گوید

  سلام از حفظ اطلاعات ایمیل ممنون و سپاسگزارم.

 4. ابوالفضل عزیزی می گوید

  بازی ها تون خیلی متنوع هستند ممنون.

 5. ابوالفضل عزیزی می گوید

  برای دریافت بازی مراحل آن برای کودکان مشکل است کمی ساده کنید ممنون.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلاام شماا به راحتی از پلی استور بااستفاده از فیلتر شکن دانلود کنید همین

 6. AMLI می گوید

  من خوب رایگان گان لجندری میگیرم?

  1. M_TXDEV می گوید

   سلام داش چطوری میشه توضیح بدی؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.