AD

آموزش قدم به قدم بازی دوتا در گارنا

0 799

قبل از اینکه شرکت والوه نسخه جدید دوتا دو در گارنا را ارائه بدهد بسیاری از بازیکن ها از طریق گارنا و به صورت آنلاین دوتا بازی می ‌کردند. در این مقاله آموزشی از سایت ایموجو به آموزش قدم به قدم بازی دوتا در گارنا خواهیم پرداخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

این مطلب آموزشی هم میتواند برای شما مفید باشد: معرفی و راهنمای کامل آیتم های بازی دوتا ۲

بازی وارکرفت 3

در سال 2003 و با ساخت بازی وارکرفت تحولی زیادی در بازی‌های استراتژیک به وجود آمد و بعد از مدتی شرکت بلیزاد تصمیم به ارائه نقشه‌های جدید برای این بازی گرفت اول بسیاری از کاربران برای بازی‌های شبکه از طریق بتل نت وارد بازی‌های غیر از لن می‌شدند. گیمر ها با بسته بتل نت در بسیاری از کشورها این شرکت مپ هایی همچون دی دی و فرنزی را ها داد تا بعد از انتشار اولین نسخه از مپ های دوتا توانستند که محبوبیت زیادی برای طرفداران این بازی به وجود آمد. در مپ های دوتا به ویژه نسخه های دوتا در گارنا و دوتا دو به دلیل تنوع داشتن هیروها و استراتژیک‌های متفاوت در این بازی به همراه هیروها از محبوبیت زیادی برخوردار شد.

شاید بتوان به راحتی این دو نسخه از بازی را با هم مقایسه کرد و دید که کدام بازی بهتر است ولی این امر تنها بر اساس سلیقه ی گیمر ها است. سلیقه ی شخصی من این است که کیفیت وار کرفت بعد از این تغییرات بسیار بهتر شده است.

بازی دوتا در گارنا

قبل از اینکه شرکت والوه نسخه جدید دوتا را ارائه بدهد بسیاری از کاربران حتی کسانی که در داخل کشور بودند از طریق برنامه گارانا برای خود به‌ صورت آنلاین مسابقه می‌ دادند. ازنظر شکل پلترفم تقریباً نزدیک به دوتا دو است ولی با گرافیکی پایین‌تر و هات کی های متفاوت در .برای آنلاین کردن بازی وارکرفت بعد از نصب آن و نصب کردن پچ ابن بازی شما باید نرم‌افزار گارنا را نیز نصب کنید و به آن متصل شوید.

چگونه بازی دوتا را در گارنا بازی کنیم؟

شما اول باید به سایت گارنا بروید و این نرم‌افزار را دانلود کنید. وقتی ‌که گارانا را نصب کردید؛ تصویر اجراشده جلوی شما بالا می‌ آید.

سپس شما برای وارد شدن به گارنا و بازی دوتا در آن در تب اول آن، آی دی و یک کلمه عبور برای خودتان مشخص می‌کنید.

بعدازاینکه تمامی این کاراها را انجام دادید می‌توانید  وارد گارنا خود شوید که به‌ صورت مستقیم بازی وارکفت شمارا اجرا می‌کند.  به همین آسانی می توانید بازی دوتا در گارنا را تجربه کنید.

چگونه بازی دوتا را در گارنا بازی کنیم؟

بعد از باز شدن بازی چه کنیم؟

بعد از باز شدن بازی dota بر روی کلید گیم خود کلیک کنید تا صفحه ‌ای برای شما باز شود در قسمت چپ این صفحه در پایین آن، اسم وار سه آر پی جی را مشاهده می‌کنید. دراین بخش مپ های مختلف غیر اصلی دوتا و نوار دیفنس ها و هیرو دیفنس ها و بسیاری مپ های دیگر درآن وجود دارد که ما برای این مرحله فقط به مپ های دوتای آن احتیاج داریم.

شما باید از میان این  2 گزینه برای بازی کردن خود یک گزینه را انتخاب کنید. یکی از این گزینه ها شبکه اصلی نقشه‌ های غیر دوتا و در دومی نقشه ‌های دوتا درآن وجود دارد. در دومی شمال کشورها و سرورهای بازی درآن وجود دارد.

انتخاب روم ها برای بازی دوتا در گارنا

با مشخص کردن یک روم که هر کشور می‌تواند باشد. یک مقدار عدد پیش آن ها درج شده است تعداد بازیکن‌ها در این روم‌ها را می‌توانید مشاهده کنید. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که بیشترین ظرفیت در این روم ها برای بازی در گارنا 225 بازیکن در هر روم می ‌باشد.

بعد از تمامی این کارها شما می ‌توانید پینگ خود و سروری که درآن می‌خواهید بازی دوتای خودتان را انجام دهید را انتخاب کنید. در قسمت چت باکس قبل از بازی این پینگ را مشاهده کنید که از قرمز تا زرد تغییر رنگ می‌ دهد و این به شرایط اینترنت شما و سرعت اینترنت بستگی دارد.

پیوستن به هاست ها یا ساخت هاست برای دوتا در گارنا

بعد شما لیست تعدادی از بازیکن‌ ها را مشاهده می‌کنید که‌ هاست در آن ساخته‌ اند و با کلیک بر آن‌ ها وارد این مسابقات دوتا می شود. وقتی‌که می‌بینید 10/10 در کنار هر هاست زده ‌شده است به این معنی است که ظرفیت این‌هاست تکمیل‌شده است. اگر نخواستید در هاست دیگران بازی کنید می توانید با زدن کریت گیم هاستی را برای خود تعیین کرده و مپ دوتای خودتان را انتخاب کنید. بعد از این کار باید  منتظر بازیکن‌ ها شوید تا به‌ هاست شما بیایند.

گرانا و گارنا پلاس

برای بازی دوتا در گارنا تفاوت خاصی بین گرانا  و گارنا پلاس در اصل برنامه وجود ندارد فقط نکته مهم در نسخه گارنا این است که برای بازیکنان قابلیت لن بازی کردن در این نسخه وجود نداشت و بعد از آمدن گارنا پلاس این امکان برای تمامی بازیکن‌ها به وجود آمد. این نکته ‌را هم در نظر داشته باشید گاهی اوقات که می ‌خواهید در گارنا دوتا بازی کنید، باید از فیلترشکن استفاده کنید؛ چون در بعضی موارد این سرورها فیلتر هستند. این یکی از محدودیت هایی است که برای ایران وجود دارد.

هات کی گارنا

برای اینکه به طرز بهینه ‌ای بتوانید از دوتای خود در گارنا استفاده کنید باید از نرم‌افزار گارنا توتال استفاده کنید. این نرم‌افزار به شما اجازه می‌دهد که هات کی های اصلی هیروها و آیتم های خریداری شده ما در بازی دوتا را تغییر کند و بهتر بتوانید دربازی خود از آن ها استفاده کنید. از مهم‌ترین کارایی این نرم‌افزار به داشتن اتو جوین وارکرفت هات کی و کویک چت نیز اشاره کرد که به صورت همزمان با نصب این برنامه می ‌توانید از تمامی آن ها استفاده کنید.

جمع بندی

 با یکی دیگر از مجموعه مقالا آموزش بازی سایت ایموجو در خدمت شما بودیم. در این مقاله به آموزش نحوه بازی دوتا در گارنا پرداختیم . به شما آموزش دادیم که چگونه می توانید این کار را انجام دهید. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.