AD

راهنمای بازی دارک سکتور ؛ بازی ترسناک و مهیج

0 1,109

بازی دارک سکتور به‌عنوان شوتر نقش سوم است که توسط شرکت دیجیتال اکس‌تریم و در پلتفرم‌هایی مثل ایک باکس پلی‌استیشن 3 و نسخه پی سی ساخته‌شده است. در این مقاله از موجموعه مقالات آموزش بازی سایت ایموجو به بررسی و راهنمای این بازی می پردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش گام به گام نصب بازی دوتا ۲

معرفی بازی دارک سکتور (Dark Sector)

بازی دارک سکتور یک شوتر از نوع سوم شخص است که توسط شرکت دیجیتال اکس‌تریم برای پلتفرم‌های ایکس باکس 360 و پلی‌استیشن 3 و نسخه پی سی توسعه و ارائه ‌شده است. داستان این بازی در کشور استرن بلوک و لاسریا برنامه‌ ریزی‌شده است. از نقدهایی که از بازی دارک سکتور شده انتقاد هایی برای سبک بصری و نوع بازی مبتنی بر سلاح‌ها به چشم می خورد که به آن ها امتیاز داده ‌شده است. بیشتر این منتقدین این بازی را با رزیدنت اویل 4 و گیر و فار به دلیل مشابه بودن سبک بازی درآن و نزدیکی داستان‌هایشان مقایسه کرده‌اند.

در بازی دارک سکتور بازی پلی گلایو می‌چرخد یک نوع سلاح در بازی است با که یک تیغه ستایی پرتاب می‌کند که شبیه بومرنگ دران جا عمل می‌کند و به سمت قهرمان‌بازی دارک سکتور بازمی‌گردد. در این مقاله به راهنمای دارک سکتور و چگونگی بازی کردن در آن می پردازیم.

پیشینه بازی دارک سکتور

این بازی در ۲۵ مارس، ۲۰۰۸ در آمریکای شمالی، ۲۷ مارس ۲۰۰۸، در ژاپن و ۴ آوریل ۲۰۰۸، در اروپا منتشر شد. نسخه مایکروسافت ویندوز بازی نیز در سال ۲۰۰۹ در دسترس قرار گرفت.

راهنمای بازی دارک سکتور

قسمت اول:

 از پله‌ها پایین بروید تا با یک دیوار کوتاه برخورد کنید. از پنجره باز بروید. جعبه چوبی روی میز را با دکمه ای که قرار داده ‌شده است بشکنید و مقادیری سلاح برای خود به دست آورید. به دری که قفل‌ شده است شلیک کنید و وارد اتاق شوید.

در میانه های راه به یک‌ راه باریک می رسید. این راه را به قسمت پایین‌تر بروید همان پله‌ها را ادامه بدهید و در این قسمت با فشار دادن یک در بزرگ به سمت اتاق بعدی بروید. به قسمت تالار پرواز بروید. شما باید وارد باران شوید که در آن جا سربازانی را می‌بینید که یک بیگانه را می‌کشد. سربازان رو به‌ رو را بکشید و به راه خودتان ادامه دهید.

راهنمای بازی دارک سکتور

چگونه در بازی Dark sector با سرباز ها رو به رو شویم؟

برای این که با سربازها به جنگ بروید باید از پوشش مکانیکی خود برای سپر خود استفاده کنید. اسلحه را به حالت خودکار از روی جسدهایی که افتاده است بردارید.

رو به روی شما یک قفل است که برای باز کردن آن قفل روی در شلیک کنید. زمانی که همه سربازها مردند از روی آن ها مهمات خودتان را بردارید و از نردبان بعدی به سمت راه رو بروید. به سرعت به یک ‌راه رو کوچک می رسید. وارد اتاق کوچک شوید و از شلیک‌های هلیکوپتر دور شوید. صندوقی که بر روی میز است برای به دست آوردن مهمات بیشتر آن را بشکنید برای حمله به هلیکوپتر به سمت بیرون بروید.

قسمت دوم:

 موشک را به سمت هلیکوپتر شلیک کنید شما می توانید شلیک را انجام بدهید. برای این کار باید به دو چیز در این مرحله دسترسی پیدا کنید. اولی صندوق خاکستری و دومی برجی بلند تر.

اولین ارتشی که در پشت صندوق‌ها هستند را بکشید و بعد از کشتن تمامی آن‌ها باید هلیکوپتر را از بین ببرید. با قفل کردن هدف روی هلیکوپتر نارنجک را شلیک کنید. این ‌گونه هلی کوپتر زمین می‌خورد و از بین می ‌رود.

به راه خودتان ادامه دهید

بعد از دیدن یک دمو از بازی از نردبان بالا بروید. وارد اتاق که شدید با تعدادی سرباز در آن مواجه می ‌شوید. شما باید به سمت آن‌ها یک نارنجک پرتاب کنید.همزمان شیرجه بزنید چرا که با این کار از انفجاری ایجاد می‌شود در امان خواهید بود.

به سمت روبه روی خودتان حرکت کنید بعد از پخش دمو از شمشیر با دشمنانی که در آن جا حضور دارند به سمت می خانه 1000 روپل را از روی میز بردارید. از پله‌هایی که نزدیک به میخانه هستند 1000 روپل بعدی را در بالای صندوق به دست می‌آورید.

دری به خیابان پشتی

زمانی که در قسمت خیابان پشتی را باز می‌کنید پوششی که پشت بتون است را بردارید. دوباره با سربازها بجنگید و به راه خودتان ادامه بدهید و در اینجا می‌تواند از شمشیر استفاده کنید. در بالا از راه باریکی که دیده می شود استفاده کنید.شما با جمع‌کردن آیتم ها می‌توانید در این راه به قوی تر شدن خودتان کمک کنید.

حالا وارد راه رو شوید 1000 رویل از روی میز برای خود بردارید. از توانایی دزدیدن برای برداشتن کیف اسناد در انتهای همین اتاق استفاده کنید و به راه خود ادامه دهید تا به اتاق بعدی بروید. در کف اتاق بیفتید.

آخر هال و رسیدن به غول بازی دارک سکتور

به سمت آخر هال بروید و سرباز را بکشید 1000 روپل دیگر هم برای خودتان بردارید به سمت سوراخی که بر روی دیوار است بروید از پله‌ها پایین‌تر بروید با تمامی دشمن‌ها بجنگید تا غول این مرحله خودش را به شما نشان بدهد.

زمانی که غول حمله را به سمت شما آغاز می‌کند که شمارا به محاصره دربیاورد؛ می‌توانید هدف خودتان را اندازه گیری کنید. سربازها را بکشید و شمیر را از روی جسد‌ هایشان بردارید. برای بار اول که سربازها کشته شدند غول به یکی از این دو روش حمله می‌کند.

غول یا از جلو شما حمله می‌کند یا چیزی به سمت شما پرتاب می‌کند.. وقتی به سمت شما حمله کرد از مسیری که در آنجا وجود دارد؛ شما خودتان را از آن دور کنید. فقط شیرجه بزنید و به راه خودتان ادامه بدهید. وقتی‌که جای خالی زیادی دارید به غول شلیک کنید.

عقب نشینی تاکتیکی در بازی Dark Sector

تا به ساختمان نزدیک شدید عقب ‌نشینی کنید خیلی به سمت چپ بروید و قدرت شلیک خودتان را به قسمت بالای ساختمان درجایی که ناقوس قرارگرفته است و به قسمت پل متحرک بروید. روی کلید کنترل آن در سمت مقابلتان را فشار بدهید تا پل پایین بیاید و به شما اجازه ‌دهد که رد شوید. وارد در دوتایی شوید به قفل که روی کف آن قرار دارد شلیک کنید و تا وارد درهای بعدی شوید و این مرحله هم تمام می ‌شود.

جعبه سمت راست را به دست آورید. برای به دست آوردن این مهمات جعبه را بشکنید و بعد 1000 روپل دارد را بردارید تا بشود ازآن جا خارج بشوید.

سیستم موردنیاز برای نصب بازی دارک سکتور

Operating System: Microsoft Windows XP / Vista
Processor: Pentium ® ۴ ۲٫۴ GHz or equivalent Athlon 64
Memory: 1 GB
Video: 3D-graphics adapter with 256 MB memory, compatible with DirectX ® ۹٫۰, Shader Model 3.0
Sound Card: Sound device compatible with DirectX ® ۹٫۰
Free space on hard drive: 10 GB

در این مقاله از مجموعه مقالات آموزشی سایت رسانه بازی موبایل ایموجو، به آموزش و معرفی بازی Dark sector پرداختیم و شما را با قسمت های مختلف این بازی آشنا ساختیم. امیدواریم که این بازی نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. اگر به نقد و بررسی بازی ها مختلف علاقه دارید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بازی های به دست آورید، کافی است که به دسته نقد و بررسی بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.