AD

حرفه ای‌های بازی لیگ‌اف‌لجندز رای می‌دهند

0 83

اتحادیه بازیکنان حرفه‌ای لیگ آمریکای شمالی لجندزها (LCPSA) با اکثریت آرا اعلام کرده است که اگر Riot بازی لیگ‌اف‌لجندز آمریکای شمالی (NACL) را دوباره برقرار نکند، تا پایان فصل 2023 کناره‌گیری می‌کند.

 LCSPA پس از رای گیری تاریخی شب گذشته نوشت: “این تصمیمی نیست که بازیکنان LCS به آن بی اهمیت شده‌اند.” “بحث‌ها و مناظره‌های بی شماری بین همه بازیکنان LCS در هفته منتهی به این رای تاریخی انجام شد. یک چیز از آن مکالمات مشخص است: بازیکنان ما بیش از هر چیز می‌خواهند بازی و رقابت کنند. دست به دست هم دادن برای کنار ایجاد رقابت، گواهی بر اهمیت و فوریت مسائل مورد بحث است.”

موضوع تصمیم Riot، اجازه دادن تیم‌های حرفه‌ای آمریکای شمالی برای حذف فهرست لیگ چلنجرزهای خود است. برای کسانی که نمی‌دانند باید بگوییم که NACL به عنوان لیگ کوچک لجند‌ها عمل می‌کند، در حالی که سری‌های Championship (LCS) لیگ بزرگ است. بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای آمریکای شمالی قبل از رفتن به LCS در NACL شروع می‌کنند. پیش از این، تیم‌ها باید فهرست فعال NACL داشته باشند، اما این الزام در اوایل این ماه پس از درخواست مالکان تیم Riot برای انجام این کار حذف شد. مالکان گفته‌اند که شرایط اقتصادی فعلی اداره تیم‌های NACL را بسیار پرهزینه کرده است.

ربازی لیگ‌اف‌لجندزPhil Aram، مدیر اجرایی LCSPA به میخائیل کلیمنتوف، روزنامه نگار esports گفت: «Riot به ما دروغ گفت. و نتیجه این دروغ این است که نیمی از شغل بازیکنان ما یک شبه از بین رفته است.”

برای تاکید بر اهمیت موضوع و نشان دادن همبستگی با تیم‌های اخراجی NACL، LCSPA شب گذشته یک رای تاریخی برای تصمیم‌گیری درباره آینده بازی حرفه‌ای لیگ لجندها برگزار کرد.

 “ما در این بن بست ایستاده‌ایم زیرا اقدامات توسط Riot بدون ارتباط یا بحث قبلی با بازیکنان LCS انجام شده است. LCSPA صمیمانه امیدوار است که Riot با پیوستن به ما در روزهای آینده از این خروج جلوگیری کند تا بحث‌های باز و شفاف داشته باشیم تا بتوانیم همکاری‌های مشترک ایجاد کنیم. راه حل‌هایی برای تضمین بهترین آینده برای LCS و NACL.”

همچنین بخوانید: سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز League Of Legends

 LCSPA از Riot می‌خواهد که الزامات خود را برای مالکان تیم‌ها برای اداره تیم‌های NACL و همچنین تضمین حداقل بودجه برای حمایت از آن تیم‌ها، بازگرداند. LCSPA همچنین خواستار تغییراتی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد بین NACL و LCS ارتقا یا نزول کنند و حداقل درصدی از بازیکنان بین تقسیم‌بندی‌های میان فصل حفظ شوند. فصل رقابتی League of Legends 2023 در 18 جولای آغاز خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.