AD

Layers of Fear Demo منتشر شده!

Layers of Fear Demo منتشر شده
0 99

Layers of Fear Demo

تیم Bloober یک نسخه‌ی نمایشی برای بازسازی Layers of Fear Demo ارائه کرده است. اگر چیزی وجود داشته باشد که Bloober Team در آن خوب باشد، آن ساخت یک بازی ترسناک جوی خاص است. درنتیجه، این خیلی خوب است که این استودیو نه تنها مسئولیت بازسازی نسخه آینده Silent Hill 2 را برعهده گرفته، بلکه نسخه بازسازی شده Layers of Fear را هم بر عهده دارد. این تیم یک نسخه نمایشی کوتاه پنج روزه را برای گزینه دوم ارائه داده است، رویدادی که بین 15 می در ساعت 8 صبح به وقت PT (منطقه زمانی اقیانوس آرام) و 20 می در ساعت 3 بعد از ظهر PT برگزار می‌شود.

 با این حال، این خبر یک نکته منفی هم دارد و آن انحصاری بودن بازی برای رایانه شخصی است. اگرچه این بازی برای ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه شخصی ارائه می‌شود، اما نسخه نمایشی آن فقط برای کسانی که روی رایانه شخصی بازی می‌کنند در دسترس خواهد بود. متاسفانه، هنوز گفته نشده است که آیا نسخه کنسولی ارائه می‌شود یا خیر، فقط می‌توان امیدوار بود.

اکانت رسمی Layers of Fear Demo این چنین اعلام کرده است: دوشنبه آینده و در طول هفته، دروازه‌های دنیای تاریک و پر از جنون #LayersOfFears را باز می‌کنیم. با نسخه نمایشی ما که در #Steam در دسترس است، نگاهی اجمالی به گیم پلی بازی داشته باشید. وقت آن است که با رمز و راز روبرو شوید!

درمورد تاریخ انتشار Layers of Fear Demo باید بگوییم که تیم Bloober در حال کار برای راه‌اندازی این بازی است، اگر خوش‌بین باشیم این اتفاق در ژوئن 2023 رخ خواهد داد. البته، تاریخ انتشار نهایی مشخص نشده است، درحالی‌که تنها چند هفته به پایان آن باقی مانده است، درنتیجه کمی بعید به‌نظر می‌رسد که این بازی در تاریخ اعلام شده منتشر شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.