نقد و بررسی بازی کاستل (Kastel)

راهنمای بازی کارتی کاستل
0 60

نقد و بررسی بازی کاستل ، به عنوان یک بازی ایرانی جذاب و مهیج واقعا کار دشواری است. این بازی به قدری محبوب شده است که جای بسیاری از بازی‌های کلیشه‌ای قبلی را گرفته و فضا و محیط جدیدی را برای گیمرها بوجود آورده است. در این بازی با محیطی جذاب و هالووینی طرف خواهید بود که شاید در کمتر بازی کارتی شاهد آن بوده باشید. در نقد و بررسی بازی کاستل نگاهی کوتاه بر داستان، نقاط مثبت بازی و همچنین ضعف‌های آن خواهیم انداخت. پس در ادامه با ایموجو همراه باشید.

معرفی بازی کارتی کاستل 

بازی دربارۀ ساعت 2 نیمه شب است که شما خواب دیده‌اید لباسی به تن کرده‌اید و برای یک شام به قلعه کاستل دعوت شده‌اید. برنامه شما این است که حضار را بترسانید و به نوعی تا می‌توانید اذیت‌شان کنید. در ادامه نقد و بررسی بازی کارتی Kastel، گرافیک و شخصیت پردازی بالای آن شما را مجذوب می‌کند. از طرفی شخصیت‌های جذاب بازی یعنی آقای کله کدو، استاد گور به گور و جناب کهنه پیچ باعث می‌شوند تا بازی جالبتر شود، چون شما باید همه حضاری که مهمانی هستند را بترسانید.

خواب خوش در بازی Kastel

بازی کاستل از سری بازی های کارتی می باشد و از آنجایی که این بازی یک خواب است، دستی بر روی شانه شما می‌خورد و از خواب بیدار می‌شوید. این بازی از نظر گرافیک به قدری قوی است که شما را در دنیای جذاب هالووینی غرق می‌کند. شاید داستان بازی کمی کلیشه‌ای باشد اما فکری بودن این بازی می‌تواند شما را به چالش بکشد. یکی دیگر از امتیازات مثبتی که در این بازی وجود دارد این است که می‌توانید کارت‌هایی با امتیازات بیشتری را جمع کنید تا بتوانید از دیگر امکانات این بازی هم استفاده کنید و یا اینکه از کارت‌هایی با امتیازات پایینتر استفاده کنید. اختیار عملی که در این بازی دارید، یکی از وجه‌های مثبتی است که می‌توان در نقد و بررسی بازی Kastel به آن اشاره کرد.

امتیازات در بازی کاستل

جمع بندی

رده سنی این بازی برای افراد 8 سال به بالا است و تعداد بازیکنان می‌توانند از 2 تا 6 نفر هم باشد. در واقع نکته منفی دیگری جز تکراری بودن داستان در این بازی دیده نمی‌شود و شما با یک بازی چالش برانگیز فکری طرف هستید که می‌تواند هوش و خلاقیت شما را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد. فقط دقت کنید که به هنگام انجام بازی، برای ثبت امتیازات قلم و کاغذ در دست داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.