AD

استفاده از باتری انباشته در آیفون 15

0 103

به گفته کاربر توییتر “RGcloudS”، لاین آپ iPhone 15‌ از فناوری باتری انباشته (stacked battery) برخوردار است.

در یک باتری انباشته از یک تکنیک تولیدی به نام لایه‌بندی استفاده می‌شود که در آن عناصر و جداکننده‌ها به‌جای رول شدن در لایه‌های زیگزاگ تا می‌شوند. از آنجایی که فضای هدر رفته کمتری در این باتری وجود دارد، می‌توان مواد فعال بیشتری را در آن گنجاند و در نتیجه ظرفیت کلی بیشتری ایجاد کرد. این قابلیت‌ها به یک باتری انباشته اجازه می‌دهد تا به چگالی انرژی بالاتری در دست یابد. همچنین به‌جای اینکه گرما در یک ناحیه متمرکز شود، به‌طور یکنواخت‌تر در سراسر باتری توزیع می‌شود و این باعث افزایش طول عمر باتری می‌شود.

خودروهای برقی به شدت به باتری‌های انباشته متکی هستند زیرا که این باتری‌ها در ارائه توان خروجی بالا و شارژ مجدد سریع و همچنین چگالی انرژی بالاتر عملکرد بهتری دارند. این باتری‌ها همچنین در تجهیزات پزشکی، هوافضا و ذخیره انرژی‌های تجدیدپذیر استفاده می‌شوند.

علاوه بر این، کاربر توییتر ادعا می‌کند که احتمال وجود شارژ سیمی 40 واتی و شارژ 20 واتی از طریق MagSafe وجود دارد، اما مطمئن نیستند که آیا این مورد به سری آیفون 15 یا آیفون 16 مربوط می‌شود یا نه. آیفون 14 پرو مکس می‌تواند به حداکثر سرعت شارژ سیمی تا 29 وات دست یابد، در حالی که MagSafe فقط با 15 وات شارژ می‌شود.

این شایعه توسط طیف وسیعی از وب‌سایت‌ها و رسانه‌های خبری برجسته دیگر بازگویی شده است، اما سابقه کاربر توییتر برای افشای اطلاعات اپل نامشخص است، بنابراین تا حدود کمی باید به آن اتکا کرد تا اطلاعاتی از منابع موثق در دسترس قرار گیرد.

جدیدترین اخبار دنیای فناوری و تکنولوژی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.