AD

بازی موبایلی Assassin’s Creed Codename Jade از 3 آگوست

0 579

بازی موبایلی Assassin’s Creed Codename Jade در حال دریافت نسخه بتای بسته است و شما می‌توانید هم اکنون ثبت نام کنید. دوره بتا از 3 آگوست آغاز خواهد شد و برای iOS و Android در دسترس است.

این اولین باری است که طرفداران می‌توانند Codename Jade را خودشان امتحان کنند که به نظر می‌رسد نسبت به دیگر قسمت‌های این سری کاملاً منحصربه‌فرد است. این فقط به این دلیل نیست که این یک تایتل موبایلی است، بلکه به این دلیل است که اولین بازی Assassin’s Creed است که با مشارکت Level Infinite متعلق به Tencent ساخته شده است.

ثبت‌نام‌ هم‌اکنون در وب‌سایت Assassin’s Creed Codename Jade انجام پذیر است و این احتمال وجود دارد که برای همه کسانی که نام خود ثبت می‌کنند تضمینی برای دسترسی وجود ندارد؛ هیچ اشاره‌ای به تاریخ انتشار بازی نیز نشده است.

نسخه بتای بسته Codename Jade بهترین نگاه به گیم پلی بازی خواهد بود. تریلرهای رسمی بازی، نگاهی‌ اجمالی به مبارزه و پیمایش بازی هستند. واکنش‌ها نسبت به این بازی تا کنون متفاوت بوده است و یوبی‌سافت (Ubisoft) امیدوار است که نظر برخی از طرفداران بعد از ورود به نسخه بتای بسته تغییر کند.

یوبی‌سافت با اعلام نسخه بتا می‌گوید: ماجراجویی Assassin’s Creed به‌صورت رایگان، در هر کجا و در هر زمان در دسترس است و Level Infinite در حال همکاری نزدیک با یوبی‌سافت برای ایجاد یک تجربه واقعی از بازی Assassin’s Creed  است که برای پلتفرم‌های موبایل ساخته شده است. سلسله‌های بااعتبار شرق را سیاحت کنید، از Great Wall دفاع کنید و اسرار جنگجویان سفالی را کشف کنید؛ مناظر خیره کننده  Xianyang(مرکز امپراتوری) را تجربه کنید و با بازرگانان شرقی معاشرت کنید.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.