AD

معرفی و نقد بازی world of tanks blitz

0 295

تانک‌ها از جمله وسایل جنگی هستند که تقریبا همه انسانها با آن بلاخره یک روزی سر و کار داشتند یا حتی با آنها خاطره‌های خوب یا بدی دارند.اگر شما به دنبال یک بازی تیراندازی و اکشن وعلاقه مند بازی با تانک هستید، بازی world of tanks blitz میتواند برای شما سرگرم کننده و شمارا به وجد بیاورد. بازی توسط گروه wargaming توسعه داده شده است. در بازی اکشن حدود 300 تانک در اختیار شما قرار دارد که با هرکدام به صورت دلخواه میتوانید با بقیه افراد رو در رو بازی کنید. وهیجان بازی را چند برابر کنید. شرکت توسعه دهنده این بازی بر اساس آخرین آمار رسمی، آمار 160 میلیون فرمانده و به طور همزمان حدود 10 میلیون بازیکن همزمان را ثبت کرده است، این آمار بالا بودن سطح کیفیت بازی را بیان میکند. ناگفته نماند که این بازی تنها نسخه آنلاین در بازار موجود است.

گیم پلی بازی world of tanks blitz

شما در بازی world of tanks blitz  ابتدا با تانک‌های سطح پایین شروع میکنید و وظیفه تصرف پایگاه‌های مختلف را دارید. هر نبردی از استراتژیک خوبی برخوردار است، در همان اول بازی چهار نوع تانک مختلف در بازی world of tanks blitz به صورات رایگان در اختیار شما قرار دارد. با بمباران کردن مناطق مختلف ابتدا در سطح‌های پایین آهسته آهسته به سطوح بالاتر بروید. با رسیدن به مراحل بالا اجازه دسترسی به انواع وسایل همچون ناوشکن‌های بزرگ و… به شما داده میشود. ماشین‌های این بازی مربوط به اواسط قرن بیستم می‌باشد. تعداد زیادی قطعات و مهمات و تجهیزات لازم را میتوانید ذخیره کنید.در قسمت بازی گروهی میبینید که امکان برقراری ارتباط با همبازی‌های خود را دارید و میتوانید درخواست‌ها یا دستورات خود را به اعضای تیم ارسال کنید.

گیم پلی بازی world of tanks blitz

گرافیک بازی

بازی world of tanks blitz همچون مابقی ویژگی‌های چشمگیر، از نظر گرافیکی نیز طراحی خوبی دارد، که توانسته صحنه‌های نبردها را به خوبی به رخ  بازیکنان بکشد تا با توجه بیشتری به بازی بپردازند.گرافیک این بازی در حدی است که بتواند شما را ساعت ها سرگرم بازی کند.

ویژگی‌های بازی

ویژگی‌های منحصر به فرد بازی world of tanks blitz، آن را به یک بازی اکشن همه چیز تمام تبدیل کرده است؛ بیش از 300 تانک به صورت باز در اختیار شما، وجود 26 میدان جنگ، بازی چند نفره که دو گروه 7 نفره متوانند با هم رقابت کنند، دسترسی آسان به محتوای بازی، با طراحی ساده این بازی بدون پیچ و خم‌های سایر بازی‌ها، فراد میتوانند به آسانی بازی کنند، پیشرفت خدمه برای اصلاح نحوه بازی بازی شما، به روز رسانی‌های به موقع و دقیق این بازی، امکان چت درون بازی با هم گروهی‌های خود، امکان دریافت جوایز و دستاوردهای مختلف با انجام نبردها و چالش‌های متعدد، با امکان گروهی شدن بازی باعث متحد شدن افراد در پیروزی‌های بیشتر می‌شود؛ همه این موارد از ویژگی‌های ذکر شده این بازی اکشن می‌باشند.

نمرات بازی بازی world of tanks blitz

این بازی اکشن از سایت‌های مختلف نقد بازی نمرات خوبی کسب کرده است، که کمترین نمره کسب شده 90 از 100 می‌باشد. که نمره بسیار خوبی در بین بازی های اکشن به حساب می آید.

نمرات بازی

سیستم مورد نیاز اجرا

بازی اکشن world of tanks blitz در کامپیوتر برای ویندوز‌های 7-8-10 قابل اجراست. نیاز به حافظه رم 2 گیگابایتی دارد. حداقل 3 گیگابایت حافظه داخلی موجود لازم است. همچنین در موبایل‌های اندروید با نسخه 7 به بالا و در موبایل‌های iphone نیز این بازی قابل اجرا است.

حداقل سیستم مورد نیاز

  • پردازنده: Intel Pentium E2180 – AMD Athlon 64 X2 4200+
  • رم: 3 گیگابایت
  • کارت گرافیک: NVIDIA GeForce 8600 – ATI Radeon HD 4550
  • ویندوز: ویندوز 7 – 8 – 8.1 – 10 نسخه 64 بیتی
  • حافظه مورد نیاز: 70 گیگابایت

سیستم پیشنهادی

  • پردازنده: Intel Core i5 (desktop version)
  • رم: 6 گیگابایت
  • کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB VRAM) – ATI Radeon HD 7850 (2 GB VRAM)
  • ویندوز: ویندوز 7 به بالاتر نسخه 64 بیتی
  • حافظه مورد نیاز: 70 گیگابایت

جمع بندی

همانطور که در معرفی بازی world of tanks blitzگفته شد برای پیروزی در این بازی باید روحیه همکاری و سرعت عمل در کارهای گروهی را در خود تقویت کنید، و با انجام وظایف خود به صورت دقیق و منظم و همراه شدن با گروه، به یک بازیکن پیروز میدان تبدیل شوید. و همچنین از نکات مثبت بازی world of tanks blitz این است که قابل اجرا بر روی تلفن‌های همراه نیز می‌باشد میتوانید در هر لحظه و هر جا بازی کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.