AD

معرفی و بررسی بازی GT Racing2

0 235

بازی GT Racing2یک بازی ویدئویی مسابقه ای است که توسط Gameloft Bulgaria توسعه یافته و توسط Gameloft منتشر شده است. در این بازی بهترین ماشین های جهان با بیش از 1400 رویداد مختلف که شامل چندین حالت رقابتی است، منتظر شما هستند. شما از خودروهای دارای مجوز ده ها برند مختلف نهایت استفاده را خواهید برد و آنها را در مسیرهای واقعی رانندگی خواهید کرد. قرار است با یک بازی مسابقه ای دیوانه وار و با گرافیک خیره کننده روبرو شوید. شما تمام سرعت ماشین خود را حس خواهید کرد که با قوانین فیزیک مطابقت دارد و بستگی به نحوه تنظیم گزینه های مختلف موجود دارد. تصویر واقعی و دقیق از این اتومبیل های قدرتمند و زیبا، به لطف فناوری گرافیکی، و مدل رانندگی پیشرفته، باعث می شود آدرنالین شما بیش از صد هیولای اسب بخار افزایش یابد.

معرفی بازی GT Racing2

بازی GT Racing2 یک سفر واقعی خودرویی است که دارای معتبرترین خودروهای جهان است. این بازی در حالت اصلی تک نفره است و گیمر با به پایان رساندن مسابقه ها ستاره دریافت می کند که این ستاره ها می توانند مرحله های قفل را باز کرده و همچنین گیمر می تواند با آن ماشین خود را ارتقا دهد یا ماشین های جدید بخرد.

گیم پلی بازی GT Racing2

بازی GT Racing2 رایگان است و در ابتدای نصب آن به بازیکن آموزش کوتاهی در مورد خریدن اولین خودرو تا برخی از به روز رسانی ها و ارتقاء داده می شود تا بتواند در اولین مسابقه شرکت کند. البته خود بازی حالت پیش فرض دارد که به وسیله آن می توان مسابقه را شروع کرد. در ابتدای شروع مسابقه، گزینه هایی به گیمر نشان می دهد مانند ترمز و گاز که بسیار مهم و حیاتی است اگر حالت دستی ترمز و گاز را انتخاب کنید، هر چند کنترل خودرو سخت تر است اما رانندگی واقعی تری را تجربه خواهید کرد. هنگام مسابقه روی صفحه نمایش یک مسیر سبز نمایش داده میشود که موقعیت مطلوب در جاده را نشان می دهد که با حفظ آن معمولا در سر پیچ های تند بهترین نتایج را خواهید داشت.

حالت  Knockoutدر این بازی وجود دارد در این حالت مسابقه بین دو نفراست که هر کسی اولین نفر از خط پایان عبور کند به عنوان برنده انتخاب می شود و به عبارتی دیگر نفر دوم پاداشی نخواهد داشت.

گیم پلی بازی GT Racing2

حالت های دیگری در این بازی وجود دارد از جمله: King of the hill که در آن بازیکن هر چقدر به خط پایان نزدیک تر باشد امتیاز بیشتری کسب می کند، Overtake که در آن نفر اخر در زمان بندی مشخص از بازی خارج می شود، Qualification در این حالت هر بازیکنی رکورد زمانی بیشتری داشته باشد برنده مسابقه است.

هر خودرو چهار ارتقاء اصلی دارد که عبارتند از:  به روز رسانی ترمز، شتاب، موتور، فرمان پذیری که با به دست اوردن ستاره می توانید ماشین خود را ارتقا دهید.

گرافیک بازی GT Racing2

بازی GT Racing2 یکی از بهترین بازی های ماشینی است که از گرافیک بالایی برخوردار است.  وجود تعداد زیادی خودروی زیبا و موسیقی جذاب آن هیجان زیادی را به بازی القا می کند. وجود مجموعه ماشین های برند بنز، فراری، نیسان  به همراه مرحله های هیجان انگیز خود دلیلی برای جذاب شدن بازی محسوب می شود.

امتیازات بازی از نظر کاربران

بازی GT Racing2 تلفیقی از بازی های رانندگی و هیجان انگیز است که از نظر کارشناسان بهترین بازی ماشینی با گرافیک عالی به شمار می رود. همچنین به دلیل امکان بازی گروهی با دوستان در سراسر جهان و صداگذاری بی نظیرش محبوبیت زیادی را در بین گیمرها داشته است. و امتیاز بالایی را در گوگل پلی دریافت کرده است.

امتیازات بازی از نظر کاربران

سیستم موردنیاز و پیشنهادی

بازی GT Racing2 بر روی موبایل های اندروید، ios همچنین کامپیوترهای شخصی قابل نصب است که  به طور رایگان در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

جمع بندی

بازی GT Racing2 یک بازی جذاب ماشینی و مسابقه ای است که هم به صورت تک نفره و هم گروهی انجام می شود. خودروهای برند و مختلفی نظیر بنز و نیسان و .. در این بازی وجود دارد که با داشتن سکه موردنیاز می توان آن ها را ارتقا داد یا یک خودرو جدیدتر خرید. این بازی با جلوه های ویژه و طراحی خاص خود داوطلبان زیادی را جذب خود کرده است. به طوریکه یکی از محبوب ترین بازی های مسابقه ای در گوگل پلی به شمار می رود. آیا شما بازی ماشینی دیگری را می شناسید که گرافیک بالایی داشته باشد؟ نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید تا ما آن را برای دیگران معرفی کنیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.