AD

نقد و بررسی بازی موبایلی GWENT

0 285

اگر شما نیز از علاقه مندان به بازی کارتی هستید؛ ما به شما بازی موبایلی GWENT را معرفی میکنیم. یک بازی کارتی هیجان انگیز ومتفاوت نسبت به سایر بازی‌ها می‌باشد، که توسط شرکت  این بازی Cd project RED منتشر شده است.

بازی موبایلی GWENT  یک بازی کارتی با چند دور مسابقه است، که در هر دور باید مقداری کارت را روی میز بگذارید شما برای شرکت در هردور مسابقه باید یک کارت هزینه کنید. این بازی ابتدا مختص کامپیوتر بوده اما خوشبختانه امروزه نسخه بازی موبایلی آن نیز عرضه شده است.

گیم پلی بازی موبایلی GWENT

در بازی موبایلی GWENTدر واقع با سه راند بازی مواجه هستید، و هدف شما باید برنده شدن در ان دو دور قبلی بازی با گرفتن امتیاز بالا باشد. بازیکنان به نوبت کارت‌های خودرا بازی میکنند تا زمانی که یکی از آنها از بازی صرف نظر کند و اصولا کارت‌های بیشتری را در بازی استفاده کند. البته هر بازیکن به طور دلخواه میتواند هر چقدر کارت که دوست دارد بازی کند.

اما حواستان باشد که شما تنها دو کارت به دور دوم و یک کارت به دور سوم خواهید برد پس همه کارت‌هایتان را همان اول هدر ندهید یعنی استفاده همه کارت‌های خود در همان دور اول باعث میشود که شما ضرر جدی ببینید و در نتیجه مجبور میشوید که بازی را ترک کنید. در غیر اینصورت خارج شدن از بازی درهمان اول کار عاقلانه تر است. البته نگران نباشید که با چند دور بازی کردن به راحتی قلق بازی دستتان می‌آید.

گیم پلی بازی

ویژگی‌های بازی موبایلی GWENT

در بازی موبایلی GWENT شما با پنج جناح مواجه میشوید که میتوانید در هر کدام به طور دلخواهی بازی کنید. در زیر در مورد هر پنج جناح موجود بازی توضیح میدهیم.

  • North Realms یا قلمرو شمالی: به شما این امکان را میدهد که با استفاده از زره از حریم خود محافظت کنید، همچنین میتوانید با استفاده از این ویژگی میتوانید به کارت‌های حریف حمله کنید و آن هارا از بین ببرید.
  •  Monsterیا هیولاها: این گروه وابسته با آب و هوا هستند. به گونه‌ای که آب وهوا از جمله: آب و خاک و باد و باران و…. به صورت اشکال مختلف در می‌آیند و زمانی که بر روی کارت‌های حریف می‌نشینند انرژی‌های منفی ایجاد میکنند که باعث به هم ریختن بازی حریف میشود. همچنین با کارت‌هایی که به شما میدهند و با الگوهای خاصی سبب از بین بردن کارت‌های حریف میشوند.
  •  Scoiataelیا گروه کوتوله‌ها: شما میتوانید به کمک آنها عرشه‌هایی بسازید که به زیاد شدن کارتهایتان کمک میکند. و همچنین از ویژگی دیگر این عرشه‌ها این است که، باعث افزایش قدرت کارت‌های در دست شما می‌شود.
  • Skellige جز بهترین گروه‌های این بازی است. روش کار این گروه اینگونه است که با آسیب زدن با خود امتیاز بیشتری را کسب می‌کند و همچنین میتوانید به بازسازی برخی از مناطق خود کارت بپردازید.
  • Nilfgaard یک جناح پرکاربرد است، که به شما در آشکار کردن کارت‌ها اعم از کارتهای خود و کارتهای حریف البته با شگرد خاص کمک میکند تا منافع ارزشمندی را به دست بیاورید. همچنین  میتوانید کارتهایی به سمت حریف به عنوان جاسوس بفرستید و امتیاز بیشتری دریافت کنید.

ویژگی‌های بازی

روش به دست آوردن کارت ها

هنگامی که تصمیم گرفتید در هر گروه بازی کنید باید تلاش کنید به افزایش محدوده خود کنید. باید در هر دور مسابقه برنده شوید تا بتوانید پاداش خودرا دریافت کنید. نکته مهم اینجاست که در این بازی هدف برنده شدن در بازی نیست بلکه هدف برنده شدن در مسابقه کارت بازی است.

یکی دیگر از راه‌های گرفتن کارت بیشتر این است که به وسیله کارت‌هایی که ارزش زیادی ندارند یا چند مدل از آن را دارید را بازیافت کنید و کارت‌های جدید دریافت کنید.

عکس سه

جمع بندی

شایان ذکر است که بازی موبایلی GWENT همچون ما بقی بازی‌های کارتی نیاز به تمرکز و استفاده از هوش بالاییدارد تا بتوانید به صورت حرفه‌ای بازی کنید و پیروز شوید. و میتوان گفت که نسبت به بقیه بازی‌ها در رتبه بنده سختی قرار ندارد و تنها با چند ساعت وقت گذاشتن میتوان همه بازی را یاد گرفت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.