AD

معرفی و بررسی بازی lords mobile

0 226

بازی lords mobile یک بازی استراتژیک بسیار جذاب و هیجان انگیز ساخته کمپانی IGG است که در آن امپراتور واقعی سقوط کرده است. ما به یک قهرمان واقعی نیاز داریم، یک پروردگار واقعی که بتواند پادشاهی ها را متحد کند. قهرمانانی را از پیشینه های مختلف، از کوتوله ها و پری دریایی گرفته تا الف های تاریک و روبات های استیمپانک استخدام کنید و ارتش خود را در این دنیای جادویی جمع آوری کنید.

این بازی دارای بیش از 50 شخصیت شناخته شده به عنوان قهرمان است. آنها به سه نوع تقسیم می شوند: قدرت، چابکی (یا مهارت)، هوش. همه قهرمانان با مهارت ها، ویژگی ها، طرح ها و پس زمینه های مختلف منحصر به فرد هستند. استراتژی بازی نیاز به بهبود این شخصیت ها و فرماندهی انواع مختلف نیروها (پیاده نظام، بردبار، سواره نظام، موتور محاصره) را برای حمله به هر موقعیت و دستوری بر روی اهداف را فرض می کند.

معرفی بازی lords mobile

در بازی lords mobile جهان پس از مرگ اولین امپراطور بسیار تغییر کرده است. اربابان تحت تأثیر جاه طلبی و طمع خود به دنبال قدرت هستند و صلحی را که زمانی حاکم بود، از بین می برند. سرزمین به چندین پادشاهی مختلف تقسیم شده است که بسیاری خود را وارثان قانونی تاج و تخت می دانند. هیولاهای بیشماری از اعماق زمین برخاسته اند تا سرزمین های آسیب دیده از نبرد را ویران کنند. جنگ های بی پایان پادشاه برای شکوه و قدرت آغاز شده است و زمان قیام یک قهرمان نبرد فرا رسیده است.

سرزمین های جادویی، عجیب و غریب LORDS MOBILE را که توسط هیولاهای وحشتناک، جنگ سالاران قدرتمند و دشمنان حیله گر به جنگ و هرج و مرج کشیده شده اند، کاوش کنید. با ایجاد بزرگترین امپراطوری قلعه تاکنون، تعادل قدرت را در این بازی بازیابی کنید. سربازان، قهرمانان و جنگ سالاران را استخدام کنید، اتحاد ایجاد کنید و برای پیروزی بجنگید! در بازی  lords Mobile، دشمنان خود را شکست دهید و قلمرو پادشاهی خود را تسخیر و گسترش دهید! خود را از طریق بسیاری از نبردهای حماسی به عنوان یکی از بزرگترین جنگ سالاران جهان در این جنگ استراتژی زمان واقعی و بازی امپراطوری تثبیت کنید.

معرفی بازی lords mobile

گیم پلی بازی

در بازی lords mobile پادشاهی خود را بسازید: ساختمان ها را ارتقا دهید، تحقیقات انجام دهید، نیروهای خود را آموزش دهید، قهرمانان خود را به سطح عالی برسانید و پادشاهی خود را به خوبی هدایت کنید تا بتوانید در بازی پیشرفت کنید. از تشکیلات نیرو استفاده کنید: 4 نوع نیرو مختلف ، و 6 نوع تجهیزات نیرو های مختلف را برای خود انتخاب کنید! ترکیب های خود را برنامه ریزی کنید، از سیستم شمارنده استفاده کنید و نیروهای خود را با قهرمانان مناسب جفت کنید. از قلمرو پادشاهی خود دفاع کنید: سربازان نبرد و قهرمانان جنگی خود را ایمن کنید، با اژدها مبارزه کنید، مخالفان جنگ سالاران خود را شکست دهید و به هر قیمتی از قلعه امپراطوری خود در برابر نابودی دفاع کنید تا به پیروزی برسید. یک استراتژی جنگی کامل به دفاعی آسیب ناپذیر نیاز دارد.

ویژگی های بازی

پادشاهی ها را تغییر دهید: با انتقال به هر سروری که می خواهید با یک ضربه ساده در این استراتژی جنگی، امپراتوری خود را در سرزمین های جدید ایجاد کنید.

به عنوان امپراطور جنگ سالاران حکومت کنید: در یک نبرد رویال استراتژی چند نفره برای پادشاهی پیروز ظاهر شوید و در این بازی امپراطوری تاج و تخت را به دست آورید. آیا میراث شما به عنوان یک فاتح و امپراتور عادلانه خواهد بود یا ظالمانه؟

گیم پلی بازی

مسیر نبرد خود را انتخاب کنید آیا می جنگید یا تجارت می کنید: یک امپراطوری اقتصادی بر اساس تجارت و گنج ها اتحاد با دوستان خود ایجاد کنید، یا تبدیل به یک بازیکن تهاجمی شوید که به پادشاهی های دشمن حمله می کند و آنها را فتح می کند. آیا شما اسیران جنگی را آزاد خواهید کرد؟ یا ارتش شما به خاک می ریزد؟ همه چیز در مورد برنامه ریزی استراتژی نبرد و تاکتیک های جنگی شماست. هیچ پادشاهی نمی تواند در این بازی سد راه شما باشد.

در بازی  lords Mobile با جمع آوری، ارتقا و مستقر کردن نیروها برای سوراخ کردن لبه و پاکسازی موجودات شیطانی درون از قلعه خود به هر قیمتی محافظت کنید. تسلط خود را در تاکتیک های میدان جنگ در برابر دشمنان، با به چالش کشیدن تدریجی، آزمایش کنید.

نبردهای حماسی چند نفره به وسیله انواع مختلف سربازان مانند پیاده نظام، سواره نظام، کمانداران، محاصره یا ترکیبی: در این جنگ های قبیله ای، جنگجویان و سربازان خود را به عنوان پادشاه امپراطوری رهبری کنید. نوع نیروها را انتخاب کنید و در عرصه نبرد، زنده بمانید.

قهرمانان قدرتمند در انتظار: یک تیم قوی متشکل از 5 قهرمان ایجاد کنید تا از طریق یک کمپین به سبک RPG مبارزه کنید.

ایجاد اتحاد: به یک انجمن بپیوندید تا در کنار متحدان خود بجنگید. با هم وارد جنگ شوید تا رویدادهای هیجان انگیز مختلف را فتح کنید: جنگ های صنفی، نبردهای پادشاهی در مقابل پادشاهی، نبرد رویال ها، جنگ های شگفت انگیز، تاریک ترین تهاجمات، و…

بازی آنلاین با بازیکنان جهانی: با میلیون ها بازیکن از سراسر جهان جنگ کنید و کسانی که در راه شما ایستاده اند را شکست دهید. تاج و تخت را بدست بگیر و بر همه حکومت کن.

نبردهای متحرک: با درگیری ارتش های خود در گرافیک های سه بعدی زیبا، هیجان جنگ را تجربه کنید.

گرافیک بازی

گرافیک بسیار بالای بازی lords mobile و صدا گزاری بسیار جذاب در کنار جلوه های ویژه ای که در آن به کار رفته است این بازی را از دیگر بازی های مشابه، متمایز کرده است. هم چنین صحنه های انیمیشنی بسیار زیبا و با کیفیت به محبوبیت های این بازی افزوده است.

گرافیک بازی

امتیازات بازی از نظر کاربران

بازی lords mobile چندین بار در اپ استور با فرمت iOS و گوگل پلی به صورت جهانی معرفی شده است. در سال 2016، این بازی جوایز گوگل پلی را برای “بهترین بازی رقابتی” دریافت کرد هم چنین در سال 2017 نامزد “بهترین بازی چند نفره” شد و به عنوان بهترین بازی اندرویدی شناخته شد.

سیستم های موردنیاز و پیشنهادی

بازی lords mobile برای دانلود در اندروید، iOS و استیم در دسترس است هم چنین این بازی رایگان است اما برای ارتقا برخی از بخش های این بازی نیاز به خرید های درون برنامه ای دارد. این بازی یکی از پردرآمدترین برنامه ها (استراتژی) در اپ استور و گوگل پلی برای سیستم های   iOS و اندروید است.

جمع بندی

بازی  lords mobile یک بازی موبایلی رایگان در جهان استراتژیک است که در آن بازیکنان با ایجاد قلمرو خود و انجام چالش‌های حماسی متحدان نظامی خود را جمع می‌کنند و از تاکتیک‌های مختلف استفاده می‌کنند. میدان نبرد جایی برای رسیدن به پیروزی، حمله و تسخیر قلمرو جدید، برنامه ریزی استراتژی نبرد خود با قهرمانان و جنگ سالاران، و ساختن یک امپراتوری حماسی است. این بازی یکی از بازی های بسیار موفق و محبوب موبایلی با بیش از 190 میلیون کاربر ثبت نام شده است.اگر شما نیز به بازی های استراتژیک علاقه مند هستید این بازی یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی ما برای شماست آیا شما بازی استراتژیک دیگری را می شناسید که هیجان انگیز و سرگرم کننده باشد نظراتتان را با ما به اشتراک بگزارید تا ما نیز آن را برای دیگران معرفی کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.