AD

معرفی و بررسی بازی موبایلی Guns Up

0 206

بازی موبایلی Guns Up یک بازی استراتژیکی آنلاین است که در آن با تشکیل یک ارتش بزرگ نیروها را به جنگ فرستاده و با پشتیبانی آن ها نبردهای دفاعی در این بازی اتفاق می افتد. در این بازی با انتخاب کردن تانک تا حملات هوایی با کاربر است در واقع باید نیروها را به نحوی در جایگاهشان مستقر کند تا کمترین تلفات را داشته باشد و از آن جایی که در زمان افلاین بودن ممکن است حمله صورت بگیرد باید قبل از خروج از بازی همه چیز تنظیم شود. در گانز آپ افراد پیاده نظام و نارنجک زنان و هر چیزی که در این بازی وجود دارد نیروهای کاربر محسوب می شود. گانز آپ ابتدا برای پلی استیشن 4 ساخته شد و رفته رفته توسعه پیدا کرد تا به بازی موبایلی اندروید و ios تبدیل شد.

بازی موبایلی Guns Up:

در این بازی دفاعی با استفاده از نارنجک های دودزا و حملات هوایی می توان دشمن را نابود کرد همچنین با اتحاد بین ارتش دوستان خود با یکدیگر بهتر دشمن را از میان بردارند اما اگر قدرت کافی را خود داشته باشند بهتر است به تنهایی وارد میدان نبرد شوند این بازی برای افرادی که علاقه مند به استراتژیک هستند بسیار لذت بخش و سرگرم کننده است.

بازی موبایلی Guns Up:

گیم پلی بازی:

گیم پلی بازی موبایلی Guns Up شبیه به بازی کلش اف کلنز است و برای علاقه مندان به بازی کلش قطعا جذابیت منحصر بفرد خود را دارد. این بازی گیم پلی دفاعی و جنگی دارد و درواقع هدف اصلی بازی از بین بردن پایگاه ها یا دفاع و پیشرفت نیروها است. پیروز شدن در حمله ها و از بین بردن دشمن در گرو به کار بردن استراتژی ها و استفاده صحیح از قدرت است. در این بازی با اتحاد و همکاری کردن با دوستان خود بهتر می توان در جنگ پیروز شد و حتی با غارت کردن امکانات دشمن بازی خود را ارتقا داد و از جان سربازان خود حفاظت کرد تا در جنگ های بعدی قدرت خود را بتوان افزایش داد.

گرافیک بازی :

بازی موبایلی Guns Up  دارای گرافیک بالا و کارتونی جنگی است. جلوه های صوتی ویژه ای در این بازی وجود دارد که تم کارتونی دارد این بازی تقریبا با بازی های مدرن خود برابری می کند. گرافیک بالای این بازی به شما حس خوبی را القا میکند به طوریکه خود را در جنگ با دشمنان فرضی تصور کنید. گاهی ممکن است سرعت بازی کاهش یابد پس بهتر است که در فواصل زمانی کوتاه تر اجرا شود. این بازی قطعا ارزش امتحان کردن و نصب کردن را با این ویژگی ها دارد.

امتیازات بازی از نظر کاربران:

این بازی به دلیل جنگی بودن و گرافیک بالای خود توجه نوجوانان زیادی را به خود جلب کرده است. بازی موبایلی Guns Up رایگان است و اینکه نیازی به پرداخت درون برنامه ای ندارد و تبلیغات افراطی در آن نمایش داده نمی شود به همین دلیل کاربران رتبه ی بالایی برای این بازی در نظر گرفته اند.  این بازی را به راحتی می توان از گوگل پلی یا پلی استور دانلود کرد که دسترسی به خودش را آسان تر کرده است.

امتیازات بازی از نظر کاربران:

سیستم موردنیاز و پیشنهادی بازی:

این بازی در ابتدا برای پلی استیشن 4 منتشر شد و بعد از مدتی ورژن جدید آن برای موبایل نیز به بازار آمد  اکنون این بازی برای اندرویدهای بالای شش قابل دانلود و نصب می باشد. دانلود این بازی رایگان و در دسترس کاربران بالای 13 سال است.

جمع بندی:

بازی موبایلی Guns Up یک بازی آنلاین استراتژیک و جنگی است که با تشکیل یک تیم دفاعی و رهبری کردن آن ها باید از پایگاه خود دفاع کرده و به پایگاه دشمن حمله کرد. در این بازی از جلوه های صوتی و تصویری زیبایی استفاده شده است که برای اکثر نوجوانان این بازی جذابیت منحصر بفرد خود را دارد. اگر شما هم به دنبال بازی دفاعی شبیه به کلش هستید و از رهبری کردن ارتش خود لذت میبرید ما به شما این بازی را پیشنهاد می دهیم همچنین اگر نظر یا پیشنهادی در مورد این بازی یا بازی های حمله ای دیگر دارید با ما به اشتراک بگذارید تا ما آن را برای دیگران نیز معرفی کنیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.