AD

معرفی بازی The Quarry

0 427

با غروب خورشید در آخرین روز کمپ تابستانی، جشنی بزرگ و جذاب فقط نوجوانان بدون خانواده نظر همه را جلب می‌کند. اما اوضاع به سرعت تغییر می‌کند و به وحشتناک ترین شکل ممکن این شرایط شکل می‌گیرد. بله، این داستان جالب بازی The Quarry بود. اگر شما هم به این سبک از بازی‌ها و بازی‌های ژانر ترسناک علاقه دارید ادامه مطلب را با ما همراه باشید.

داستان بازی

مهمانی نوجوانانی که توسط مردم محلی به یک مهمانی غرق در خون و چیزی بسیار شوم تر تبدیل می‌شود، داستان اصلی بازی The Quarry است. محصول کمپانی 2K Games که به خوبی می تواند وحشت را به شما منتقل کند. در این بازی، شوخی‌های دوستانه و گفتگو‌های دوستانه جای خود را به تصمیم‌هایی می‌دهد که مرگ و زندگی شخصیت‌ها را به خود گره زده است. شما می‌توانید به عنوان هر یک از 9 مشاور اردوگاه در یک داستان سینمایی هیجان انگیز بازی کنید. جایی که هریک از تصمیمات می‌تواند شما را به یک شبکه درهم از احتمالات متصل کند. هر شخصیت می‌تواند ستاره این نمایش باشد یا قبل از طلوع خورشید بمیرد.

گیم پلی بازی

این بازی از منظر سوم شخص قابل اجرا است و شما به عنوان گیمر، کنترل 9 نوجوان مختلف را بر عهده می‌گیرید و باید یک شب در اردوگاه هکت زنده بمانید. شما باید مرتبا تصمیمات مختلفی بگیرید که می‌تواند توسعه شخصیت، طرح داستان و روابط بین شخصیت‌های مختلف را تغییر دهد. هر یک از این 9 شخصیت تا پایان بازی ممکن است از راه‌های مختلف کشته شوند. اگرچه این بازی معمولا 10 ساعت طول می‌کشد؛ اما مرگ زود هنگام شخصیت‌های بازی، ممکن است بازی را کوتاه تر کند.

این بازی در 10 فصل به همراه یک مقدمه و یک قسمت پایانی اجرا می‌شود. در بین هر فصل، یک فاصله کوتاه وجود دارد که در این فاصله فالگیر بازی، الیزا(گریس زابریسکی) مستقیما بازیکن رو مورد خطاب قرار می‌دهد و با خوانده کارت‌های تاروت که بازیکن در طول بازی جمع آوری کرده است، شما را در انتخاب‌های آینده راهنمایی می‌کند.

بازی The Quarry

با توجه به داستان شاخه‌ای بازی، این بازی 186 پایان مختلف دارد که تحت تاثیر انتخاب بازیکن، عملکرد در رویدادهای سریع و هوشیاری در یافتن شواهد و سر نخ‌ها، نتیجه بازی را تعیین می‌کند. هنگامی که بازیکنان اولین مرحله را تکمیل کنند، قفل Death Rewind باز می‌شود. این ویژگی به بازیکنان اجازه می‌دهد که تا سه بار از مرگ نجات پیدا کنند.

این بازی دارای حالت چند نفره آفلاین و آنلاین است. در حالت چند نفره آفلاین، بازیکنان به نوبت شخصیت‌های مختلف را کنترل می‌کنند، در حالی که در حالت آنلاین، هفت بازیکن دیگر نیز می‌توانند شرکت کنند و در تصمیمات کلیدی رای دهند. گیمر‌های میتوانند با دانلود آزمایشی بازی The Quarry در رای گیری شرکت کنند. این بازی همچنین دارای حالتی است که گیمر می‌تواند شخصیت‌های مختلف را تنظیم کند و سپس اجازه دهد بازی مانند یک فیلم پخش شود.

شخصیت‌های بازی

بازی The Quarry دارای 9 شخصیت اصلی است که در این قسمت ما سعی می‌کنیم در مورد تمام شخصیت‌ها گفتگو کنیم. نکته قابل توجه این است که در این بازی هر کدام از شخصیت‌ها ویژگی‌ها و نقش‌های خاص خود را دارند و تصمیم هرکدام از کاراکتر‌ها می‌تواند پایان بازی را به شکلی دیگر رقم بزند. شخصیت‌های این بازی عبارتند از: کایتلین، ریان، لورا، دیلان، ابی گیل، اِما، نیک، جیکوب و مکس.

کایتلین

اگر به دنبال کسی هستید که در یک موقعیت فوق طبیعی در کنار شما باشد این شخصیت کایتلین است. کایتلین نه تنها تقریبا در هر موقعیتی فوق العاده توانا و باهوش است، بلکه یک تیرانداز ماهر است که میتوان به شما کمک زیادی کند.

بازی The Quarry

ریان

رایان یک مربی جذاب و مرموز قایقرانی است. درحالی که اغلب این شخصیت کمی تنها و به طور مشخص با هدفون دیده می‌شود، اما او شدیدا به دوستانش علاقه مند است و به آنها اهمیت می‌دهد. رایان قطعا حاضر است برای دوستانش جان دهد.

بازی The Quarry

لورا

ممکن است شما این شخصیت را بیشتر از دیگر شخصیت‌های بازی بشناسید زیرا این شخصیت معمولا بر روی جلد بازی نمایان است. لورا با اعتماد به نفس و کنجکاوی، بازی را به خوبی به حرکت در می‌آورد. اگرچه ویژگی‌های عالی لورا بسیار بیشتر از ویژگی‌های منفی‌اش است اما نمیتوان از کارهای عجیب لورا چشم پوشی کرد.

بازی The Quarry

دیلان

دیلان پسری شوخ طبع با قابلیت صحبت کردن سریع است. این بازیکن با قابلیت بازیگوشی و دوستی پذیری بالا تنش را در بین دوستانش کم می‌کند و سعی می‌کند با آرامش رفتار کند. دیلان با قلبی مهربان و حمایتگر بافت پیوند دهنده گروه است.

بازی The Quarry

ابیگیل

ابیگیل یا ابی دختری شیرین و مهربان است که در ابتدا برای مقابله با تهدیدات موجود در جنگل مجهز به نظر نمیرسد. آبی که یک تیپ هنرمندانه و درونگرا دارد شخصیتی بسیار مهربان و دوست داشتنی را دارد که در قلب تمامی اعضای گروه جای دارد.

بازی The Quarry

اِما

این شخصیت پیچیده میتواند با استفاده از تلفن همراه و تکنولوژی‌ها راه خروج از خطر را برای گروه پیدا کند و تا حد زیادی مفید واقع شود.

بازی The Quarry

نیک

متاسفانه شما تحرکات زیادی از نیک نخواهید دید. صرف نظر از این موضوع نیک مردی مهربان و آرام است که مرز بین تیپ ورزشی رویایی و جوانی عمیقا بی دست و پا را دارد.

بازی The Quarry

جیکوب

جیکوب به طرز شگفت انگیزی نرم و البته ناامن است. متاسفانه این واقعیت وجود دارد که تصمیمات خود خواهانه او کل گروه را دچار مشکل می‌کند. میتوان گفت تمام اتفاقات زیر سر جیکوب بود زیر این جیکوب بود که ون را از عمد خراب کرد تا بتواند به اهداف خود در کمپ دست پیدا کند.

بازی The Quarry

مکس

مکس شخصیتی سرگرم کننده دارد. علیرغم حضور مکس بر روی جلد و تیتر اول بازی، بسیار کم با این کاراکتر سر و کار خواهید داشت. نباید گول جلد بازی را بخورید زیرا حقیقتا مکس شخصیتی کاربردی در بازی نیست و در اصل مکمل اصلی لورا در بازی The Quarry می‌باشد.

بازی The Quarry

گرافیک بازی

یکی از بزرگترین نقاط قوت بازی The Quarry جلوه‌های بصری متقاعد کننده این بازی است. محیط‌های اطراف در این بازی به شکلی طراحی شده است که مشخصا گرافیک مدرن را ارائه می‌دهد. به لطف صحنه پردازی‌های سینمایی، پرسپکتیو‌های‌های جالب دوربین و انتقال پویا بین تصاویر حس واقعی سینما را به شما منتقل می‌کند.

نسخه رایانه این بازی نیز با استفاده از موس و کیبورد بسیار کنترل پذیر و جذاب است. شما با تنظیمات رزولوشن و دیگر موارد گرافیکی میتوانید عملکرد بازی را بهبود ببخشید و از انجام این بازی لذت ببرید. بازی The Quarry به صورت فول اج دی بر روی کنسول‌های بازی و رایانه‌ها قابل اجرا است.

گرافیک بازی

امیتازات بازی

طبق کارشناسی‌های مختلف و نظرات گیمر‌ها در سایت متاکریتیک: بازی The Quarry نمره 74 از 100 نمره از طرف وب سایت و نمره 6. 8 از سمت کاربران را دریافت کرده است. این نمرات برای یک بازی در این ژانر که طرفداران خاص و محدودی دارد نمره خوبی محسوب می‌شود و میتوان این بازی را به عنوان یک بازی محبوب معرفی کرد.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی The Quarry

 

حداقل سیستم مورد نیاز

Requires a 64-bit processor and operating system

ویندوز: Windows 10 64-bit

پردازنده: AMD FX-8350 \ Intel i5-3570

رم: 8 GB RAM

گرافیک: Nvidia GTX 780 / Radeon RX 470

حافظه مورد نیاز: 50 GB available space

 

سیستم پیشنهادی

Requires a 64-bit processor and operating system

ویندوز: Windows 10 64-bit

پردازنده: AMD Ryzen 7-3800XT \ Intel i9-10900K

رم: 16 GB RAM

گرافیک: Nvidia RTX 2060 / Radeon RX 5700

حافظه مورد نیاز: 50 GB available space

جمع بندی پایانی

این بازی یکی از جذاب ترین و محبوبترین بازی‌های موجود برای سیستم عامل‌های ویندوز و کنسول‌های بازی در دسته بندی بازی‌های ترسناک و ماجراجویی است. بازی The Quarry طرفداران بسیار زیادی در سر تا سر دنیا دارد که این بازی را به صورت آنلاین و آفلاین بازی می‌کنند. اگر شما هم از دسته عزیزانی هستید که به بازی‌های این چنینی علاقه دارید قطعا پیشنهاد می‌کنیم این بازی را تجربه کنید.

اگر شما هم درمورد بازی The Quarry نظری دارید یا بازی های دیگری را میشناسید که دوست دارید در مقالات بعدی مجله ایموجو به معرفی آن بپردازیم همینجا نظرات خود را ثبت کنید، تا در کنارهم بهترین ها را تجربه کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.