AD

معرفی بازی لاک ‌پشت‌های نینجا برای موبایل Ninja Turtles: Legends

0 469

یکی داستان‌ها و از شخصیت‌های محبوب سینمایی و انیمیشن در بین کودکان و نوجوانان و جوانان، بدون شک لاک‌پشت‌های نینجا هستند. از این رو، بازی این شخصیت‌های محبوب نیز روانه بازار گیم شد و به کاربران در نسخه پی‌سی و نسخه موبایل، ارائه شد. در ادامه همراه ما باشید تا با معرفی بازی لاک پشت‌های نینجا برای موبایل Ninja Turtles: Legends، به‌طور کامل شما را با این بازی مهیج آشنا سازیم.

بازی لاک پشت های نبنجا، ایموجوآشنایی با بازی لاک ‌پشت‌های نینجا برای موبایل Ninja Turtles: Legends

بازی لاک پشت‌های نینجا، یک انتخاب فضای گسترده برای بازی مهیج و دوست داشتنی است که از چند شخصیت محبوب،ساخته شده است؛ در عوض چندین شخصیت خبیث دیگر را نیز در خود جای داده است. لئوناردو، از شخصیت‌های بسیار محبوب این گیم‌پلی است که با چشم‌بند آبی و شمشیر سامورایی، با دشمنی به نام کرانگ در جنگ و جدال است.

داستان بازی از این قرار است که لاک‌ پشت‌های نینجا از یک ژن و قدرت، خارق‌العاده‌ای برخوردار هستند، به همین دلیل ،دشمنان زیادی پیدا کرده اند و شخصیت خبیثی به نامkraang، سعی دارد که از نمونه‌ی DNA ( دی ان اِی ) آن‌ها بدزدد و از روی خون آن‌ها، نمونه برداری انجام دهد.

لاک پشت‌های نینجا، ایموجو

داستان بازی لاک‌ پشت‌های نینجا برای موبایل Ninja Turtles: Legends، در هفتاد مرحله‌ی جذاب طراحی شده است؛ شما با عبور از هر مرحله، ضمن به دست آوردن امتیاز، به راحتی می‌توانید دیگر ویژگی‌های درون این بازی را برای خود فعال کنید و از آن لذت ببرید. شخص گیمر در جریان بازی تنها نخواهد بود، بلکه دوستان لئوناردو یاران دیگر نیز همراه شما خواهند بود؛ در جریان بازی شما با گذشتن از هر لول و یا به دست آوردن امتیاز، می‌توانید از ۳۰ شخصیت و کاراکتر دیگر برای خود، کمک بگیرید.

ویژگی‌های بازی معرفی بازی لاک‌پشت های نینجا برای موبایل Ninja Turtles: Legends

این بازی دارای کاراکتر‌های جذابی است که شخص بازی کننده را در طول بازی، بسیار پر‌هیجان نگه می‌دارد و همچنین روحیه‌ی دفاعی شخص گیمر را قوی می‌سازد. شخصیت‌های دوست داشتنی بازی لاک ‌پشت‌های نینجا، در بین کودکان و نوجوانان و حتی جوانان، شناخته شده هستند، به‌طوری که اکثر این اشخاص، نام و شخصیت این چند لاکپشت فوق‌العاده را می‌شناسند.

شخصیت‌هایی مثل ما یکی، که یک شخص شوخ طبع است و عاشق پیتزاست، در ذهن همه نقش بسته است و یک ماجرای فراموش نشدنی است، همچنین سایر شخصیت‌های این داستان، که در حافظه‌ی بلند مدت افراد نقش بسته‌اند و کاراکتر‌های به‌یاد ماندنی هستند.

کیفیت صدا و تصویر در بازی لاک‌پشت‌های نینجا، بسیار بالا است و شخص گیمر در طول این بازی جذاب، از زیبا‌ترین حالت تصویر و همچنین با کیفیت‌ترین نوع موسیقی، به طور هم‌زمان همراه است. نسخه موبایلی بازی لاک ‌پشت‌های نینجا،همانند سایر نسخه‌های این گیم پلی، از مخاطبان و کاربران زیادی برخوردار است؛ از دیگر ویژگی‌های برجسته‌ی این بازی، انتخاب لوکیشن‌ها و مکان‌های دلخواه، بنابه روحیه و سلیقه شخص گیمر، امکان‌پذیر است.

بازی لاک پشت‌های نینجا، ایموجو

نقاط قوت بازی لاک پشت‌های نینجا

بازی لاک پشت‌های نینجا، همچنان که دارای مخاطب فراوان است، پس ما نتیجه می‌گیریم که از نقاط قوت بسیاری نیز می‌بایست برخوردار باشد. هر بازی ویدیوئی، روایت‌گر یک داستان است، بازی لاکپشت‌های نینجا برای موبایل نیز، روایت‌گر یک ماجرای بسیار پر‌هیجان است که تلفیقی از نمایش طنز و اکشن این بازی، باعث شده است که مخاطب از این بازی به شدت لذت ببرد. در ادامه به بررسی برخی از ویژگی‌های این بازی خواهیم پرداخت.

 • یک beat’em up با کیفیت
 • وفادار به نسخه‌های کلاسیک ترنلز
 • یک co_op جذاب
 • موسیقی خوب
 • کیفیت تصویر بالا
 • کاراکتر‌های جذاب
 • ماجرای دوست داشتنی
 • افزایش روحیه‌ی دفاعی
 • جنبه طنز بازی
 • روایت یک داستان پر هیجان
 • شخصیت‌های همواره به یاد‌ماندنی
 • و … .

 

در کنار نقاط قوت این بازی، کم و کاستی‌هایی نیز در این بازی دیده می‌شود. بازی لاک پشت‌های نینجا، دارای یک داستان سطحی است، که شخص گیمر، ماجرا و داستان بازی را از قبل می‌داند و این موضوع سبب می‌شود که به یک بازی کسل‌ کننده تبدیل شود؛ همچنین مراحل پایانی این بازی کمی طولانی و خسته کننده است، به طوری که بازیکن تلاشی برای بردن، شاید نداشته باشد و فقط در تلاش است که بازی تمام شود.

سخن نهایی

به طور کلی، ما در تیم ایموجو، سعی بر این داشتیم تا شما عزیزان را با نسخه موبایلی بازی لاکپشت‌های نینجا آشنا سازیم؛ به همین علت به تشریح شخصیت‌ها و ویژگی‌های این بازی بسیار پر‌هیجان، و همچنین تشریح نقاط قوت و نقاط ضعف این داستان برای شما دوستان پرداختیم. امیدوار هستیم که نهایت استفاده را برده باشید و این بازی در ایجاد لحظات شاد و مفرح شما، نقشی داشته باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.