AD

خداحافظی بازیکنان از بازی Friday the 13th

0 83

اوایل ژوئن با این خبر ناراحت کننده همراه بود که بازی عالی Friday the 13th: The Game در پایان سال از بخش فروش حذف می‌شود و در نهایت غیرقابل پخش می‌شود، زیرا مجوز آن برای ویژگی ترسناک بازی به پایان رسیده است. کیفیت خوب این بازی با وجود قدیمی بودن آن باعث شده طرفدارن پروپا قرص خود را داشته باشد؛ احتمالاً به همین دلیل است که ناشر Gun Media متعهد شده است که سرورها را تا آخر سال 2024 آنلاین نگه دارد.

اکنون Gun Media اعلام کرده است که در بازی Friday the 13th: The Game همه بازیکنان را به حداکثر سطح ارتقا می‌دهد، Legendary Perk‌ها را در دسترس همه قرار می‌دهد، همه kill animation ‌ها را باز می‌کند  و تمام محدودیت‌های XP را حذف می‌کند؛ حتی هر گونه اثرات منفی را از perk‌ها حذف می‌کند و بهترین roll ممکن را به آنها می‌دهد؛ اساساً همه چیز را به بهترین شکل ممکن خود ارائه می‌دهد.

بازی-جذاب-Friday-the-13th

وس کلتنر (Wes Keltner)، کارگردان بازی گفت: این بهترین راهی بود که می‌توانستیم تجربه خوشایندی را در اختیار بازیکنان قرار دهیم و یک تشکر صمیمانه از آنها داشته باشیم.

سپس کارگردان در پاسخ به بازیکنی که می‌گفت بهترین کار این بود که بازی را به صورت آفلاین اجرا می‌کردید، گفت: این بازی از ابتدا یک بازی چند نفره بوده است و برای هر بازیکن کدنویسی شده است؛  ارائه قابلیت آفلاین بازی یعنی شروع کدنویسی مجدد برای بازی.

جدیدترین اخبار بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.