AD

ممنوعیت دو هفته‌ای یوبی‌سافت برای تقلب‌کنندگان بازی division 2

0 71

یوبی‌سافت (Ubisoft) می‌گوید بازیکنان Division 2 که از یک باگ در مود Descent بازی برای به دست آوردن مقادیر ناعادلانه XP  استفاده می‌کنند، با محرومیت دو هفته‌ای مواجه می‌شوند و در صورت ادامه این کار، ممکن است برای همیشه از بازی محروم شوند.

مود Descent در اوایل سال جاری در The Division 2 فعال شده است و به 1 تا 4 بازیکن این امکان را می‌دهد تا در یک guns-blazing quest برای به دست آوردن مهارت‌ها، استعدادها و سلاح‌ها با دشمنان متعدد مبارزه کنند. اما برخی از بازیکنان از یک باگ استفاده می‌کنند و در مود Descent به دیگران می‌پیوندند و سطوح  SHD (Strategic Homeland Division) را به دست آورند. یوبی سافت اعلام کرد که از این مشکل آگاه است و مهمتر از آن، بازیکنانی را که «به طور سیستماتیک» از این باگ استفاده کرده‌اند، شناسایی کرده و مجازات خواهد کرد.

یوبی-سافت-متقلبین-بازی-دیویژن-2-را-محروم-میکند

 

یوبی‌سافت گفت: افراد متخلفی که برای اولین بار از این ویژگی سوء استفاده کرده‌اند، یک تعلیق دو هفته‌ای دریافت خواهند کرد که بلافاصله بعد از استفاده از این باگ توسط بازیکن شروع می‌شود و در این مدت نمی‌توانند The Division 2   تام کلنسی (Tom Clancy) را بازی کنند. علاوه بر این، اکانت بازیکنان تحریم شده نشان گذاری می‌شود و هر تخلف دیگری منجر به افزایش مدت زمان محرومیت خواهد شد و چندین تخلف منجر به یک تعلیق دائمی خواهد شد.

اکانت بازیکنان تحریم‌شده بررسی می‌شود و تمام پیشرفت حساب از طریق سوء استفاده مجدداً تنظیم می‌گردد.

جدیدترین اخبار بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.