AD

شوتر مستقل  مشابه با Cuphead در Call of Duty

0 125

این شوتر مستقل که در آینده به بازی کال آف دوتی اضافه می‌شود، درست مانند Cuphead است.اگر مانند Call of Duty بازی کند،آن را به یکی از عجیب‌ترین کراس‌اورهایی تبدیل می‌کند که تا به حال دیده‌اید! البته، این بدان معنا نیست که مشکلی با ماوس (Mouse) وجود دارد، FPS کارتونی مورد بحث در واقع، با وجود اینکه هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، توجه زیادی را به صورت آنلاین به خود جلب کرده است. با جلوه‌های بصری دوبعدی‌اش که به وضوح از کارتون‌های کلاسیک دهه 1930 الهام گرفته شده‌اند (درست مانند Cuphead) و گیم‌پلی تیراندازی سریع، این باید یکی از حیرت‌انگیزترین بازی‌هایی باشد که در این مدت دیده‌ایم.

اگرچه ماوس بر اساس یک کارتون دیزنی نیست، اما شخصیتی شبیه به آن کارتون‌های کلاسیک میکی موس در قالب کارآگاه خصوصی جان موستو دارد. در بازی، بازیکنان با استفاده از انواع سلاح‌ها (مانند هفت تیر، تامی گان، چکش و…) و آیتم‌هایی که از فیلم‌های نوآر الهام گرفته‌اند، در یک شهر فاسد پر از کلاهبرداران حرکت خواهند کرد.

چیزی که ماوس را بسیار جالب می‌کند این است که از تصاویر دو بعدی و سه بعدی استفاده می‌کند، شخصیت‌ها و آیتم‌ها به گونه‌ای ظاهر می‌شوند و محیط بازی به گونه‌ای دیگر. واضح است که این بازی مدتی با انتشار فاصله دارد، زیرا دنیای آن در حال حاضر فقط از بلوک‌های سه بعدی ساده تشکیل شده است. ما فقط می‌توانیم تصور کنیم که وقتی توسعه دهنده Fumi Games چیزهای بیشتری به آن اضافه کند، خیلی بهتر به نظر برسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.