AD

چگونه در 42 ثانیه تصور ذهنی ما نسبت به مهارت‌های Zelda بهم می‌ریزد؟

0 130

بازی افسانه زلدا: اشک پادشاهی (The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom) راه‌های زیادی را برای از بین بردن دشمنان ارائه می‌دهد و اخیراً بازیکنی آن را به سطح جدیدی ارتقا داده است. یک کلیپ جدید 42 ثانیه‌ای از تولیدکننده ویدیو، مکس بلومنتال، در فضای مجازی منتشر شد که دنباله‌ای بی معنی از وقایع را به تصویر می‌کشد.

Zeldaاین ویدیو با روبرو شدن بلومنتال با هینوکس (Hinox) و چندین دشمن دیگر شروع می‌شود. سپس، بازیکن از قابلیت Rewind  برای منجمد کردن یک تخته سنگ در حال سقوط در هوا استفاده می‌کند و سپس در بالای آن قرار می‌گیرد. به محض قرار گرفتن در بالای تخته سنگ (که هنوز در هوا است)، Blumenthal از بالا به تمام دشمنان شلیک می‌کند.

 بعد از اینکه بازیکن چند دشمن را با تیراندازی از بین برد این بار با یک راکت یک بار دیگر به هوا می‌پرد. پس از یک فرود عالی، با یک انفجار چندین دشمن دیگر را از بین می‌برد و تیرهای بیشتری را به سمت دشمنان پرتاب می‌کند. در این قسمت از بازی، بازیکن از یک Boomerang و سپس یک دستگاه Zonai برای جستجو در منطقه استفاده می‌کند، قبل از اینکه تقریباً تمام افراد دیگر را با یک حرکت سریع بکشد.

همچنین بخوانید: بازی زلدا – راهنمایی برای پیدا کردن Shrine مخفی Gerudo Desert

 این دنباله‌ای  از رویدادها است که آنالیز آن تقریباً دشوار است و ثابت می‌کند که تقریباً هر چیزی در این بازی امکان پذیر است. بازی افسانه زلدا: اشک پادشاهی (The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom) اوایل ماه می‌عرضه شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و همچنین این بازی تنها در 10 روز 10 میلیون نسخه فروخته است که این یک موفقیت تجاری در بازی به شمار می‌رود. این بازی اکنون به طور انحصاری برای Nintendo Switch در دسترس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.