AD

همه مکان‌های Dry Steppes Altar Of Lilith در Diablo 4

0 112

منطقه بیابانی Dry Steppes در Diablo 4 جایی است که اکثریت Act 2 در طول کمپین در آن اتفاق می‌افتد.این منطقه مملو از بیابان‌های وسیع و غار است و 33 محراب لیلیت (Lilith) در سراسر منطقه پنهان شده است.اگر بتوانید این محراب‌ها را پیدا کنید در طول بازی به شخصیت‌های بازی شما کمک می‌کنند. خوشبختانه، ما در اینجا دو نقشه برای شما داریم که این دو نقشه مکان همه محراب‌های Dry Steppes لیلیت را نشان می‌دهند.

مکان همه محراب‌های لیلیت در Dry Steppes

همه مکان‌های Dry Steppes Altar Of Lilith در Diablo 4

استپ‌های خشک شمالی

همه مکان‌های Dry Steppes Altar Of Lilith در Diablo 4

استپ‌های خشک جنوبی

این مکان‌ها معمولاً در گوشه‌های کوچک نقشه قرار می‌گیرند. اگر به منطقه‌ای رسیدید که یکی از محراب‌ها در آن منطقه قرار دارد و نمی‌توانید آن را پیدا کنید، off-shoots کوچک در روی نقشه را بررسی کنید. محراب‌ها همچنین می‌توانند در پشت اشیاء شکستنی یا داخل ساختمان‌ها نیز پنهان شوند. برخی از محراب‌ها نیز در داخل قلعه‌ها (Stronghold) قرار دارند. برای محراب‌هایی که در داخل قلعه‌ها قرار دارند، به خاطر داشته باشید که نیازی نیست یک Stronghold را پس از شروع آن کامل کنید، فقط می‌توانید محراب را بگیرید و آنجا را ترک کنید.

همچنین بخوانید: بررسی بازی Diablo Immortal؛ سفری جذاب به دنیای اهریمنی

محراب‌های لیلیت چه مزیتی دارند؟

جمع آوری محراب Lilith در Diablo 4 دو مزیت دارد. اولین مورد، پاداش (بونس) فوری است، که یک مزیت دائمی برای همه شخصیت‌های شما در همان جهان است. این جایزه می‌تواند شامل افزایش سلامتی به مقدار حداکثری خود، افزایش ظرفیت Murmuring Obols  به مقدار حداکثری خود و ارتقاء آمار flat، مانند +2 Dexterity باشد.

پیدا کردن هر محراب لیلیت 10 منطقه Renown را فراهم می‌کند. هر منطقه Renown خاص خود را دارد که به صورت پنج ردیف پاداش در مقادیر مختلف ارائه می‌شود. جمع آوری تمام محراب‌های لیلیت در یک منطقه واحد، فقط یک ردیف Renown را برای شما دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.