AD

چگونه می توان الماس را در Zelda: Tears Of The Kingdom پیدا کرد

2 10,762

بازی Zelda یکی از گیم‌هایی است که طرف‌داران زیادی دارد. روزانه افراد زیادی در حال تجربه‌کردن این گیم جالب و جذاب هستند. یکی از مهم‌ترین آیتم‌هایی که در بازی Zelda وجود دارد الماس‌های گران‌بها هستند. همان‌طور که این الماس‌ها در دنیای واقعی پر اهمیت و گران‌قیمت هستند در محیط بازی Zelda نیز الماس نقش اساسی و کلیدی دارد. اگر بتوانید در طول بازی الماس‌های مختلفی پیدا کنید به‌راحتی می‌توانید بازی را به اتمام برسانید و چالش‌های مختلف بازی را با موفقیت رد کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا یاد بگیریم چگونه می توان الماس را در Zelda: Tears Of The Kingdom پیدا کرد؟

از صندوق‌ها استفاده نمایید

یکی از جواب‌های سؤال چگونه می توان الماس را در Zelda: Tears Of The Kingdom پیدا کرد؟ استفاده از صندوق‌های موجود در بازی است. در نقشه و محیط بازی صندوق‌هایی وجود دارد که معمولاً درون آن‌ها مقداری الماس وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

این صندوق‌ها در گوشه‌وکنارهای نقشه پراکنده شده‌اند. تنها کاری که باید بکنید این است که به دنبال این صندوق‌ها بروید. اگر در طول راه صندوقی دیدید بهتر است حتماً به سراغ آن بروید و آن را باز نمایید تا به الماس‌ها دسترسی داشته باشید و در بازی پیشرفت داشته باشید

به‌طورکلی 6 عدد مکان شناخته شده وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها صندوق الماس را پیدا نمایید. اولین مکان معبد یومیزوک در غار تام پوینت است که موقعیت جغرافیایی آن روی نقشه 4413, -0613, 0049 است. لوکیشن دوم معبد جوچی ایهیگا است که در نزدیکی شهر تاری است که موقعیت جغرافیایی آن روی نقشه 3811, 1219, 0104 است.

لوکیشن سوم معبد سیهاجوگ در نزدیکی جزیره والور در آسمان است که موقعیت جغرافیایی آن نیز 4545, -0846, 1134 است. لوکیشن چهارم نیز معبد مایاوتاکی در نزدیکی هزارتوی شمالی لومی است که موقعیت جغرافی آن روی نقشه 0825, 3535, 0249 است.

چنجمین لوکیشن نیز در معبد مائویکس در نزدیکی رودخانه زورا و برکه بون است که موقعیت جغرافیایی آن روی نقشه نیز 2275, 0149, 0085 است. ششمین و آخرین لوکیشن نیز قلعه هیرول در نزدیکی اتاق کنترل است که موقعیت جغرافیایی آن نیز روی نقشه 0254, 0762, 0088 است.

اگر به این شش لوکیشن در نقشه بازی مراجعه نمایید و صندوق‌های موردنظر را پیدا کنید بدون شک می‌توانید الماس به دست بیاورید. بهتر است برخی مواقع مجدداً به این مکان‌ها مراجعه نمایید مکن است بتوانید دوباره در این مکان‌ها الماس‌های گران بهایی پیدا نمایید.

چگونه می توان الماس را در Zelda: Tears Of The Kingdom پیدا کردبه سراغ معادن بروید

در جواب سؤال چگونه می توان الماس را در Zelda: Tears Of The Kingdoms پیدا کرد باید گفت که شما می‌توانید به سراغ معادن بروید. مانند زندگی عادی و واقعی شما می‌توانید در این گیم جذاب با کمک معادن الماس به دست آورید و آن را برای پیشرفت خود خرج نمایید.

معدن مختلفی در بازی هستند که می‌توانید از آن‌ها الماس به دست بیاورید. البته که همیشه خوش‌شانس نیستید که بازی در هر بار انجام‌دادن فرایند به شما الماس بدهد. به همین دلیل در هنگام گشت‌وگذار در معادن بازی بهتر است که کمی بیشتر از حد معمول صبور باشید.

برای به‌دست‌آوردن الماس نیاز است که سنگ معدن را خورد نمایید. شما می‌توانید بازی را ذخیره کنید و پس از خورد کردن اگر الماس به دست نیاوردید از دوباره بازی را لود نمایید. شما می‌توانید این کار را تا زمانی ادامه دهید که به الماس دسترسی پیدا کنید و آن را به دست آورید.

چندین معدن وجود دارد که در آن‌ها می‌توانید بیشترین بازدهی را داشته باشید. معادن موجود در گذرگاه سلطنتی در زیر موک آوت لندینگ و قلعه هیرول است. این دو مکان بهترین معادن را دارند و شما می‌توانید راحت‌تر از این معادن الماس به دست بیاورید و خرج کنید.

همچنین بخوانید: نحوه خرید و ساخت خانه در Zelda: Tears Of The Kingdom

چگونه می توان الماس را در Zelda: Tears Of The Kingdom پیدا کردبه جنگ تالوس‌ها بروید

در جواب سؤال چگونه می توان الماس را در Zelda: Tears Of The Kingdoms پیدا کرد این است که تالوس‌ها را نابود کنید. در واقع تالوس‌ها یکی از دشمنان شما است که در بازی یافت می‌شود. بهتر است اگر یکی از آن‌ها را دیدید بی‌انگیزه از کنار آن‌ها نگذرید و آن‌ها را نابود کنید.

در واقع این موجودات کاملاً سنگی هستند. تالوس‌ها از سنگ تشکیل شده‌اند و قدرت زیادی دارند. تنها کافی است آن‌ها را شکست داده و بدنه سنگی خود را با صلاح‌های مختلف خورد کنید. این گونه می‌توانید احتمالاً مقداری الماس از بین بدنه خورد شده آن‌ها پیدا نمایید.

البته لازم به ذکر است نابودی تالوس‌ها مساوی با الماس نیست. شما باید کاملاً خوش‌شانس باشید تا بتوانید از خرابه‌های یک تالوس الماس پیدا کنید. اما به‌هرحال جنگیدن با تالوس‌ها یکی از معدود راه‌هایی است که شما می‌توانید از آن برای پیداکردن انواع مختلف الماس استفاده نمایید.

شما می‌توانید در اینجا مانند قسمت معادن نیز قبل از نابودی تالوس بازی خود را سیو کنید. این‌گونه اگر الماس به دست نیاوردید بازی را از دوباره لود کنید و تالوس را شکست دهید تا شاید به الماس برسید. مکان تالوس‌ها مشخص نیست. شما می‌توانید با سنسور + خود آن‌ها را در بازی ردیابی کنید.

چگونه می توان الماس را در Zelda: Tears Of The Kingdom پیدا کردبه سراغ دوندونز‌ها بروید

در جواب سؤال چگونه می توان الماس را در Zelda: Tears Of The Kingdoms پیدا کرد می‌توان گفت که باید به سراغ موجوداتی با نام دوندونز بروید. آن‌ها موجوداتی هستند که می‌توانید با آن‌ها معامله کنید و از آن‌ها الماس به دست بیاورید و خرج نمایید.

تنها کافی است سنگ‌های درخشان پیدا کنید. آن‌ها این سنگ‌های درخشان را از شما می‌گیرند و در عوض آن به شما الماس یا سنگ‌های قیمتی می‌دهند. این روش نیز کاملاً قطعی نیست تا شما الماس به دست بیاورید و ممکن است دوندونز‌ها سنگ‌های دیگری به شما بدهند.

برای به‌دست‌آوردن سنگ‌های درخشان باید به سراغ معادن بروید. در گذرگاه سلطنتی یک اتاقکی وجود دارد که می‌توانید از آن سنگ رخشان به دست بیاورید. فقط توجه کنید که استالنوکس‌ها در آنجا زیر سنگ قرار دارند. پس اگر حوصله درگیری ندارید این مکان خطرناک خواهد بود.

برای اینکه استالنوکس‌ها را از خواب بیدار نکنید تنها کافی است که سنگ‌های معدن را از وسط نشکنید. شکستن سنگ معدن از وسط موجب بیدارشدن این دشمن می‌شود و آن‌ها به شما حمله خواهند کرد. سیو و لود مجدد در این موقعیت خیلی توصیه نمی‌شود.

چگونه می توان الماس را در Zelda: Tears Of The Kingdom پیدا کردجمع‌بندی

در نهایت با مقاله چگونه می توان الماس را در Zelda: Tears Of The Kingdoms پیدا کرد همراه شما بودیم. اگر شما نیز از جمله طرفداران بازی Zelda هستید؛ حتماً از اهمیت بالای الماس در این باری اطلاع دارید. همین دلیل است که باعث شده تا خیلی از طرفداران این بازی به دنبال راهی باشند تا بتوانند به‌راحتی آب‌خوردن در این بازی الماس پیدا کنند. البته که این کار ممکن است و به‌دست‌آوردن الماس در بازی Zelda سخت بوده و باید صبر بالایی داشته باشید تا به الماس برسید. نظر شما چیست؟ آیا توانستید از روش‌های بالا به الماس برسید؟ خوشحال می‌شویم نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. قوی دل می گوید

    سلام من قبلا میتونستم تو بازی از لینک سلفی بگیرم الان یادم رفته چجوری میشد😂؟

    1. ادمین سایت می گوید

      سلام دوست گرامی به راحتی با فشردن L و سپس فشردن X حالت «Self-Portrait» را آزاد کنید. حالا می‌تونید با حرکت دادن استیک چپ ژست‌ لینک را برای ثبت بهترین تصویر تغییر بدید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.