AD

دستگرمی طرفداران Street Fighter با کاراکتر لوک (Luke)

0 160

زمانی بود که بازی استریت فایتر یا مبارز خیابانی (Street Fighter) آنقدرها هم محبوب نبود اما در حال حاضرStreet Fighter 6 به عنوان بازی با بالاترین امتیاز در سال شناخته شده است. وقتی اولین تیزر این بازی منتشر شد، وسواس عجیبی از سوی بازیکنان روی پاها و اندام عضلانی باد کرده این شخصیت وجود داشت. این بازی همچنین لوگوی افتضاحی داشت که کمی هم خنده دار بود، ظاهر لوک (Luke، یکی از شخصیت های بازی) هم محبوبیت چندانی برای او ایجاد نکرد.

اگرچه Luke در حال حاضر چهره شاخص Street Fighter 6 است، در ابتدا به عنوان شخصیت DLC برای Street Fighter 5  معرفی شد، که در این سری از بازی او بسیار متفاوت از شخصیت کنونی، به نظر می رسید. خالکوبی‌های ترسناک، مدل موی عجیب و شباهت به لوگان پل (Logan Paul)، کمی شوخ بودن که به خوبی با شخصیت او ترکیب نشده بود، او را به شخصیتی نسبتاً نامحبوب تبدیل کرد.

این موضوع به اطلاع رسانی ها در مورد بازی  Street Fighter 6 و تبلیغات قبل از عرضه آن نیز کشیده شد و طرفداران کپکام (Capcom، شرکت سازنده این بازی) را به خاطر انتخاب شخصیت لوک برای قرار دادن روی جلد به جای کاور کلاسیک مورد انتقاد قرار دادند. علیرغم تمام این خصومت ها نسبت به Luke در طول این سال ها، به نظر می رسد که طرفداران Street Fighter  دست از این خصومت برداشته اند و بسیاری از آنها شروع به اشتراک گذاری علاقه خود به این شخصیت کرده اند.

در ساب ردیت Street Fighter، یکی از پست‌های دارای رتبه برتر هفته گذشته از Redditor MRXGONNGIVEITOYA  است که تصویری از لوک را به اشتراک گذاشته و می‌پرسد: کسی دیگر با این بداخلاق بازی کرده است؟ آنها در ادامه اعتراف کردند که در ابتدا به دلیل نوع طراحی Luke از او متنفر بوده اند، اما در نهایت با او ارتباط برقرار کرده اند. بسیاری نیز نظر داده اند که از لوک در Street Fighter 5 متنفرند، زیرا کپکام خیلی تلاش کرد تا او را باحال جلوه دهد، اما این کاراکتر که اکنون که یک ” goofy himbo” است، بسیار محبوب شده است.

یکی از دلایل محبوبیت لوک که چندین بار در پست Reddit به آن اشاره شده است، صداپیشه او، الکس لی (Aleks Le) است.  Le نه تنها اجرای فوق‌العاده‌ای برای لوک ارائه می‌کند و او را بسیار مهربان تر و خودمانی تر از بازی Street Fighter 5 نشان می‌دهد، بلکه او همچنین در چند ماه گذشته با کارهایی از جمله صداگذاری میم‌ها، لباس پوشیدن به سبک کاراکتر لوک، عشق خود را به این کاراکتر نشان داده است.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.