آموزش صفر تا صد بازی هیتمن Ps4

0 688

قطعا تا به حال فیلم‌هایی که زندگی یک قهرمان را روایت می‌کنند زیاد دیده‌اید و آرزو کرد‌ه‌اید که مثل آن‌ها باشید. قهرمان بودن همیشه خوب نیست، در واقع این شعار بازی هیتمن Ps4 می‌باشد. در این بازی شما در نقش یک آدم تبهکار هستید که مانند یک کارآگاه به دنبال افرادی می‌گردد که باید آن‌ها را از میان بردارد. این بازی بسیار فوق‌العاده است و برای هدر دادن اوقات فراغت شما بهترین گزینه است.

زیرا این بازی از بخش داستانی فوق‌العاده‌ای بهره می‌برد و تا به این رازها پی ببرید، زمان زیادی صرف خواهد شد. این بازی برای کسانی که عاشق فیلم‌هایی در ژانر خلافکارها، آدم کش‌ها و… هستند، بسیار مناسب است. چون می‌توانند این حس را حداقل در حین بازی داشته باشند. در این مقاله آموزشی از مجموعه مقالات آموزش بازی ایموجو به آموزش بازی هیتمن Ps4 می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

معرفی بازی هیتمن Ps4

همانطور که گفته شد بازی هیتمن از بخش داستانی بلندی برخوردار است. به همین دلیل مناسب همه‌ی گیمرها نیست. برخی از گیمرها کم حوصله هستند و دوست دارند که همان بسم الله بازی وارد درگیری و جنگ بشوند. اما بازی هیتمن Ps4 اینگونه نیست و همیشه در همه‌ی مراحل برای رسیدن به درگیری باید مدت زمانی را در بخش داستانی بازی سپری کنید.

مثلا از این طرف شهر به آن طرف شهر، از این ساختمان به آن ساختمان و… مسیرها و اتفاقاتی وجود دارند که باید آن‎ها را پشت سر بگذارید تا به مقصود اصلی خود در این بازی برسید. مقصود اصلی شما در این بازی، کشتن آدم‌هایی است که برای ارباب شما دردسر ایجاد می‌کنند. این آدم‌ها در سطح شهرهای مختلف پراکنده شده‌اند و باید با استناد به نقشه و سایر عوامل راهنمای بازی، اقدام به پیدا کردن آن‌ها بکنید.

در این بازی برای پیدا کردن این آدم‌ها و نزدیک شدن به آن‌ها، باید مصیبت‌های زیادی را پشت سر بگذرانید. مثلا در یک مورد شما برای پیدا کردن این آدم‌ها، مدل می‌شوید و در شوی لباس حاضر می‌شوید. قطعا این حجم از داستان برای کسانی خوب و دوست داشتنی خواهد بود، که از گیم‌های داستانی و هیجانی لذت می‌برند.

معرفی بازی هیتمن Ps4

نحوه بازی هیتمن Ps4

در کل بازی اینگونه است که شما باید با نقشه و راهنمایی‌های موجود در بازی، اقدام به پیدا کردن محله‌ها و خانه‌های مورد نظر بکنید، سپس افرادی که باید بکشید را، می‌کشید. قطعا همه با این که چگونه اسلحه بردارند، در خیابان به این طرف و آن طرف بروند، لباس عوض کنند و… آشنا هستند.

حتی اگر اولین بارتان باشد که می‌خواهید بازی هیتمن در Ps4 را بازی کنید، نیازی به نگرانی نیست. زیرا همه‌ی موارد نامبرده در موقعیت و محل مناسب توسط نوشته‌ها به شما آموزش داده خواهد شد. پس جای نگرانی نیست. اما باید یک سری اطلاعات را در مورد این بازی کسب کرد که در ادامه مطالب به آن‌ها می‌پردازیم.

 


آموزش جامع و کامل بازی کراش در Ps4

 • ۱۰ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 5

 


آموزش آپدیت بازی در Ps4 به روش آنلاین و آفلاین

 • ۱۰ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 326

 


آموزش بازی pes 2020 در Ps4 از مبتدی تا حرفه ای

 • ۱۰ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 8

 


آموزش بازی اسپایدرمن PS4 (بازی مرد عنکبوتی PS4)

 • ۱۰ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 8

 


آموزش کامل و جامع آپدیت بازی PS4 با فلش

 • ۱۰ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 7

 


از قفل در آوردن بازی Ps4 با چند ترفند ساده

 • ۱۰ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 5

مراحل بزرگ در بازی هیتمن Ps4

خوشبختانه یا متاسفانه، مراحل اکثر بازی‌هایی که ارائه می‌شود، خیلی بزرگ و با جزئیات دقیق و فراوان نیست. شاید با این موضوع مواجه شده‌اید که برخی بازی‌ها مراحل کوچکی دارند و تا گرم بازی می‌شوید، تمام می‌شوند. البته خیلی از گیمرها هم از این موضوع رضایت دارند. پس نمی‌توان گفت که کوچک بودن مراحل بازی‌ها بد  است یا خوب. اما در بازی هیتمن Ps4 یک سری مراحل بزرگ در انتظار شما هستند. بزرگترین مرحله این بازی، مربوط به پاریس، پایتخت فرانسه می‌باشد.

دشمنان باهوشی دارید، پس دست کم نگیرید

خوشبختانه بازی‌هایی که این روزها تولید می‌شوند، از هوش مصنوعی خوب و قابل قبولی استفاده می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود تا احساس پوچی در بازی‌ها پیدا نکنید. شرکت Square Enix هم با پیروی از اکثر بازی‌های امروزی، هوش مصنوعی فوق‌العاده‌ای را به کار برده است. یعنی در هنگام درگیری باید حواستان جمع باشد.

کشتن هیجانی در بازی هیتمن Ps4

شرکت اسکوار ان ایکس، برای این که مخاطب‌های خود بعد از سپری کردن کلی ماجرا در بخش داستانی، بتوانند هیجانی که از بازی انتظار دارند را بگیرند، روش‌های کشتن متفاوتی را در بازی جای داده است. یعنی اینگونه نیست که فقط بتوانید از اسلحه استفاده کنید. مثلا می‌توانید از انواع اسلحه‌های جدید استفاده کنید، از سناریوهای مختلف برای به دام انداختن دشمنان خود استفاده کنید و همچنین در صورتی که خود بازی به شما این اجازه را بدهد، به صورت دیدنی و هالیوود مانند، می‌توانید از شر دشمنان خود خلاص شوید.

کشتن هیجانی در بازی هیتمن Ps4

مشارکت گیمرها در طراحی مراحل بازی هیتمن Ps4

بازی هیتمن Ps4 به گیمرها اجازه داده تا برای خودشان مراحلی را درست کنند و حتی بتوانند در بازی‌های آنلاین هم از آن استفاده کند. این فرصت به گیمرها اجازه می‌دهد که دوستانشان را در مسیرهای نا آشنا به چالش بکشند. قطعا این موضوع برای یک گیمر بسیار اهمیت دارد. به هر حال به تنهایی کلی هیجان را وارد بازی می‌کند. شرکت‌های دیگری هم در سایر بازی‌ها، این اقدامات را انجام داده‌اند. اما هیتمن آن را به اوج رسانده است. اسم این آپشن دوست داشتنی، (contract mode) می‌باشد.

هر جا شکست بخورید، باید از اول شروع کنید

این موضوع هم جا برای متاسفانه گفتن دارد و هم خوشبختانه. چرا متاسفانه؟ به سیستمی که بازی شما را تا جایی که ادامه داده‌اید، ذخیره می‌کند، چک پوینت می‌گویند. اگر این سیستم برای بازی شما مانند هیتمن Ps4 غیر فعال باشد، در صورت باختن در هر جایی، دوباره مرحله را باید از اول شروع کنید. این کار بسیار وقت گیر و منزجر کننده است. به این دلیل که هوش مصنوعی در بازی‌ها بسیار بالا است و احتمال این که اینگونه نتوانید مرحله‌ای را به پایان برسانید، وجود دارد.

چرا خوشبختانه؟ اگر سیستم چک پوینت در بازی فعال باشد، کمی هیجان و استرس از بازی دور می‌شود. که این موضوع برخلاف روح بازی است. پس در کل این موضوع می‌تواند برای عده‌ای دوست داشتنی و برای عده‌ای هم آزار دهنده باشد. اگر حس می‌کنید که سیستم چک پوینت بازی را ار هیجان دور می‌کند، پس حتما هیتمن را جزو بازی‌های خود قرار دهید.

نتیجه گیری

بازی هیتمن یکی از بازی‌هایی که بدون تعارف شما را به حس و حال گنگستر بودن می‌برد. شما در بازی هیتمن Ps4 نقش یک آدم کش کچلی را بازی می‌کنید که برای کشتن برخی از افراد اجیر شده است. در این بازی داستان حرف اول را می‌زند. شما مانند یک قاتل حرفه‌ای در سطح شهرها می‌گردید و بعد از پیدا کردن آن‌ها، با انواع روش‌های کشتن، آن‌ها را از پای در می‌آورید.

در این مقاله آموزشی به آموزش بازی هیتمن Ps4 پرداختیم و به صورت کامل شما را با مراحل این بازی آشنا ساختیم. برای آموزش بازی های موبایلی و کامپیوتری شما می توانید به بخش آموزش بازی در سایت مجله بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید و از مطالب کاربری و مفید این بخش استفاده نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.