AD

نحوه استفاده از سلاح‌های تیمی در Helldivers 2

نحوه استفاده از سلاح‌های تیمی در Helldivers 2
0 29

آنچه باید در مورد سلاح‌های تیمی در Helldivers 2 باید بدانید در این مقاله آمده است. پس با ایموجو برای تجربه ای بهتر در بازی Helldivers 2 همراه باشید.

همه چیز در Helldivers 2 در مورد کار کردن به عنوان یک تیم برای از بین بردن دشمنان دموکراسی و Super Earth است. دوز سالم همکاری و ارتباط، کلیدی برای زنده ماندن در سخت ترین نبردهایی است که علیه شما و همتایانتان در Helldivers انجام می‌شود و کمک به reload  یکدیگر تاکتیکی است که باید به آن مسلط شوید.

Autocannon، Recoilless و Spear‌ها می‌توانند توسط خودتان به خوبی استفاده شوند، اما این تاکتیک همیشه امکان‌پذیر نیست، به خصوص اگر توسط دشمنان محاصره شده باشید. اگر می‌خواهید بقای خود و توانایی اسلحه‌تان را افزایش دهید، از چند نفر از دوستانتان در Helldivers استفاده کنید تا در میدان جنگ به شما کمک کنند.

 

شارژ مجدد (Reloa) تیم در Helldivers 2

برخی از سلاح‌های پشتیبانی  ( Autocannon، Railgun، وSpear ) نحوه عملکرد خاصی دارند. آنها با کوله پشتی مهمات ویژه خود عرضه می‌شوند، و شما به اسلحه و کوله پشتی آن نیاز دارید تا بتوانید آنها را دوباره پر (reload) کنید.

این سلاح‌ها می‌توانند توسط یک بازیکن شارژ مجدد شوند، اما روند این فرآیند کند است و شما را در برابر دشمنان آسیب پذیر می‌کند، زیرا در حین انجام این کار باید حرکت را متوقف کنید. راه حل برای این کار، شارژ مجدد مبتنی بر تیم است: شما یا همکاران شما در بازی می‌توانید کوله پشتی مهمات اضافی را حمل کنید، و سپس به شارژ مجدد سلاح کمک کنید.

 

نکته:

حداکثر چهار بازیکن می‌توانند به طور مستقل یک کوله پشتی مهمات حمل کنند، صرف نظر از اینکه سلاح دارند یا نه.

 

کمک به شخصی که شارژ مجدد سلاح را انجام می‌دهد، سرعت شارژ را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد، به او اجازه می‌دهد در حین شارژ مجدد حرکت کند و همچنین اجازه می‌دهد چندین گلوله شلیک شود تا زمانی که مهمات شخصی که شارژ را انجام می‌دهد، تمام شود.

برای کمک به شارژ مجدد، مطمئن شوید که کوله پشتی مهمات ویژه سلاح مد نظر را حمل می‌کنید، سپس در حالی که سلاح پشتیبانی بازیکن خالی است، به بازیکن نزدیک شوید و گزینه تعامل با آنها را خواهید داشت. تا زمانی که شما در چند قدمی شخص باقی بمانید و به فشردن تعامل (interaction) ادامه دهید، بازیکن دیگر قادر خواهد بود به طور مداوم Autocannon، Recoilless Rifle یا Spear خود را شلیک کند.

 

نکته:

شما می‌توانید به سرعت اهداف بزرگی مانند Bile Titans را با داشتن چهار بازیکن که Support Weapon حمل می‌کنند و جایگزین کردن متناوب بین دو نفر که شلیک می‌کنند و دو نفر که شارژ می‌کنند، بکشید.

play-sharp-fill
سلاح های تیمی Helldivers 2

 • Recoilless Rifle
 • AC-8 Autocannon
 • FAF-14 Spear

نحوه استفاده از سلاح‌های تیمی در Helldivers 2

نحوه استفاده از Recoilless Rifle

نحوه استفاده از سلاح‌های تیمی در Helldivers 2
How To Use Team Weapons
مد ت زمان Call-In مدت زمان Cooldown کاربردها
3 ثانیه 8 دقیقه (480 ثانیه) نامحدود

 

 • برای تارگت‌ها و وسایل نقلیه با اندازه متوسط مانند Automaton tank، Charger، Bile Spewer و Spore Spewer‌ها مناسب‌تر است.

The Recoilless Rifle اولین سلاح تیمی است که می‌توانید قفل آن را باز کنید و می‌توانید Stratagem آن را در سطح پنج خریداری کنید. این سلاح تیمی شبیه موشک انداز است و در برابر هر نوع وسیله نقلیه‌ای موثر است.

به طور معمول می‌توانید تنها یک گلوله را به طور همزمان با آن شلیک کنید، اما Recoilless Rifle به شما این امکان را می‌دهد هنگام هدف گیری حرکت کنید و می‌توانید بدون زوم یا برای دقت بهتر با زوم شلیک کنید.

Recoilless Rifle همچنین دمیج AOE بهتری را در مقایسه با Autocannon و Spear ارائه می‌دهد و این سلاح را برای کشتن گروه‌های بزرگی از دشمنان و همچنین هدف قرار دادن اهداف بزرگ و منفرد مفید می‌کند.

 

نکته:

یک Recoilless Rifle می‌تواند یک Charger را در دو تا سه شلیک از بین ببرد اگر هنگام شارژ شدن، صورت آن را نشانه بگیرید یا پشت آسیب پذیر آن را مورد هدف قرار دهید.

 

نحوه استفاده از AC-8 Autocannon

AC-8 Autocannon

مد ت زمان Call-In مدت زمان Cooldown کاربردها
3 ثانیه 8 دقیقه (480 ثانیه) نامحدود

 

 • Autocannon به بهترین وجه در برابر هر نوع دشمن Automaton مناسب است.

Autocannon دومین سلاح تیمی است که می‌توانید قفل آن را باز کنید و می‌توانید Stratagem آن را در سطح دهم خریداری کنید. این سلاح مانند یک تلاقی بین نارنجک انداز و Railgun عمل می‌کند و برای مقابله با وسایل نقلیه سبک مانند Scout Striders  طراحی شده است.

 

نکته:

همچنین می‌تواند در برابر اکثر Terminidها نسبتاً مؤثر باشد، زیرا می‌تواند از طریق زره اکثر آنها نفوذ کند.

 

اگرچه Autocannon  به اندازه Railgun قدرتمند و کم دقت نیست، اما مزایای خود را دارد. نسبتاً سرعت شلیک بالاتر و شلیک‌های بیشتری را در هر خشاب ارائه می‌دهد و هنوز هم یکی از قدرتمندترین سلاح‌های پشتیبانی در بازی است.

 

نکته:

Autocannon را می‌توان با نگه داشتن Reload در حالی که آن را در دست دارید، بین حالت شلیک نیمه خودکار و خودکار تغییر داد. این قابلیت برای اکثر سلاح‌های دیگر نیز صدق می‌کند.

 

نحوه استفاده از FAF-14 Spear

FAF-14 Spear

مد ت زمان Call-In مدت زمان Cooldown کاربردها
3 ثانیه 8 دقیقه (480 ثانیه) نامحدود

 

 • در برابر اهداف بسیار بزرگ مناسب است و فقط برای آنها قابل استفاده است.

Spear سومین اسلحه تیمی موجود است و زمانی که به سطح 20 رسیدید می‌توانید آن را خریداری کنید. با توجه به اینکه یکی از آخرین Stratagemهایی است که می‌توانید قفل آن را باز کنید، Spear  قدرتمندترین سلاح پشتیبانی در بازی است، اما معایب خود را دارد.

Spear ‌ها به‌طور خودکار روی اهداف قفل می‌شوند، اما فقط می‌توانند روی اهدافی با اندازه خاص قفل شوند که عبارتند از:

 • Charger ها
 • Bile Titan ها
 • Automaton Fabricator ها
 • Drop Ship ها
 • Hulk ها
 • Tank ها

Spear دارای دمیج بسیار زیاد است و دارای مهماتی است که هدف خود را تعقیب می‌کند. می‌توان از آن برای یک بار شلیک کردن Chargerها و Hulk‌ها استفاده کرد، به خصوص زمانی که نقاط آسیب پذیر آنها مورد هدف قرار می‌گیرد.

Spear‌ها همچنین قادر به شکستن زره Bile Titan در یک شلیک هستند، اگرچه ممکن است همیشه آنها را در یک شلیک از بین نبرند مگر اینکه مستقیماً به سمت سر نشانه گیری کرده باشند.

 

نکته:

استفاده از Spear می‌تواند کشتن Automaton Fabricator‌ها در سختی‌های بالاتر یا Heavy Outpost را آسان‌تر کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.